GP Greencell 24G Çinko Karbon AAA 40'lı İnce Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çinko Karbon Yapılı Pil

Çinko karbon yapılı piller uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı ve güçlü yapısıyla cihazlarınızda güvenle kullanabileceğiniz pil çeşitleri arasında yer alır.

Yüksek Performanslı İnce Kalem Pil

İnce kalem piller yüksek performansları sayesinde pille çalışan cihazların sorunsuz olarak kullanılmasını sağlar.

Dayanıklı ve Uzun Yıllar Kullanım Avantajı

Greencell 24G Çinko karbon piller uzun yıllar kullanım avantajı sunan uzun ömürlü pil alternatifleridir.

Ekonomik 40’lı Kutu

Bir kutuda 40 adet ince kalem pil bulunduğu için hem enerjiden tasarruf edersiniz hem de maddi anlamda tasarruf edersiniz. Bir defa satın aldığınızda uzun zaman pil ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

1.5 V Etkin Çalışma

1.5 V etkin çalışma kapasitesiyle cihazları hızlı ve uygun şekilde çalıştırır. Ayrıca cihazlar çalışırken kaliteli ve kesinti enerji sağlar.

Her Türlü Cihazla Uyumlu

İnce kalem pille çalışan tüm cihazlarla uyumlu olarak üretilir. Pili alır almaz istediğiniz cihaza takıp çalıştırabilirsiniz. Çocuk oyuncaklarında, fener, gece lambası ve daha birçok farklı cihazda kullanılabilir.

Pratik ve Kullanışlı

Enerji tasarruflu olarak çalışan piller yüksek performans sergiler. Enerji sağlamak için tüm cihazlarda güvenerek kullanabilirsiniz. Pilin sağlam yapısı darbelere karşı dirençlidir ve her yere taşınabilir.

Çevre Dostu

Pilin ömrü uzun olduğu için çevre dostu olarak kullanabilirsiniz. Enerji sınıfı A olarak üretilir ve fazla enerji harcamanıza engel olur. Bu durum çevreyi korumak adına da önemlidir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Modeli:24G-2S2
  • Ürün Adet: 40’lı
  • Ürün Kapasitesi: 1.5 V
  • Pil Yapısı: Çinko Karbon
  • Pil Türü: İnce
  • Enerji Sınıfı: A
  • Çevre Dostu Ürün: Evet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.