GP ReCyko 1300 mAh AA Şarjlı 4’lü Kalem Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

GP Recyko Serisinin Uzun Ömürlü Pil Tasarımı

Her evin önemli bir parçası olan piller, uzaktan kumandalar, el fenerleri ve hatta bazı çocuk oyuncakları gibi birçok elektronik cihaz için gereklidir. GP 1300 mAh şarj edilebilir pilleri de bu cihazları en yüksek kapasitede çalıştırmak için mükemmeldir.

Üç Kat Daha Fazla Enerji

Standart şarj edilemeyen pillere göre üç kat daha fazla enerji barındırır. Bu sayede cihazlarınızın pillerini sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız ve aynı zamanda bütçe tasarrufu yapmanıza olanak tanır.

Dayanıklı Tasarımı ile Uzun Hizmet Ömrü

500 defadan fazla şarj edilebilmesi ile öne çıkan piller uzun süreli kullanım için mükemmeldir. Zamanla şarj kapasitesini çok düşük oranda kaybeder, ancak şarj olup ihtiyacınızı karşılamaya devam eder.

Kullanıma Hazır Paket Avantajı

Piller size ulaştığında tamamen dolu olarak gelir ve gerekli cihazlara takarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü piller tam şarj olduğunda kullanmaya başlamasanız bile üzerinden geçen zaman fark etmeksizin içerisindeki enerjiyi korur.

1300 mAh ile Günlerce Aynı Pili Kullanın

Her bir pil 1300 mAh kapasiteye sahip olduğu için kullanılan cihazları saatler, günler ve hatta haftalarca çalıştırabilir. Şarj azalmaya başladığında ise performans kaybı olmadan cihazınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Tüm Şarj cihazlarıyla Dolabilen Pratik Pil

GP şarjlı pilleri, GP akım korumalı şarj cihazlarıyla mükemmel uyumludur, ancak bu şarj olabilen pilleri mevcut cihazlarınızla da kullanabilir ve faydalanabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sağlayan Şarj Teknolojisi

GP şarj edilebilir pilleri, şarj işlemi tamamlandığında daha fazla enerji tüketimini engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Şarj dolduğu zaman enerji almayı keser ve tasarruflu kullanım avantajı sunar.

Minimum Karbon Ayak İzi ile Sürdürülebilir Kaynak

GP ReCyko 1300 mAh pilindeki malzemenin çoğu tamamen geri dönüştürülebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, ambalaj da yalnızca kâğıttan yapıldığı için şarj edilebilir pillerin tüm ambalajı yeniden kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarjlı Piller
  • Pil Türü: AA NİMH
  • Voltaj (V): 1,2 V
  • Güç: 1300 mAh
  • Çalışma Sıcaklığı:  -20°C ile +50°C
  • Şarj Döngüsü Sayısı: 500 ×

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP RECYKO 1300 MAH AA ŞARJLI KALEM PİL 4'LÜ KART
Ağırlık (gr)
108 GR
Orıjınal Renk
YEŞİL
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok