GP Recyko 2600 mAh AA Şarj Edilebilir 8'li Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Performans Sağlayan Yüksek Kapasite

Her biri 2600 mAh kapasiteye sahip olan toplam 8 adet yeniden şarj edilebilir AA pil sunan GP ReCyko, pil ile çalışan cihazları uzun süre kesintisiz kullanma olanağı sunar.

Kapasitesini Koruma Özelliği

Düşük deşarj oranı ile fark yaratan GO ReCyko, tam dolu şarj ile bir yıl boyunca kullanılmasa bile kapasitesinin yüzde 80’ini muhafaza eder.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Dijital kameralar, oyun konsolları, Mp3 çalarlar, radyolar, el fenerleri, mouselar, klavyeler, kulaklıklar, mutfak tartıları gibi AA tipi pil ile çalışan her tür elektronik cihaz ile kullanıma uygundur.

Açılana Kadar Kapasitesini Koruma Fonksiyonu

Fabrika çıkışı olarak yüzde 100 oranında şarj ile gelen GP ReCyko piller, siz ambalajından çıkarana kadar kapasitesinin tamamını korur. Bu sayede pillerinizi ilk kullanım öncesinde şarj etmeniz gerekmez ve hemen kullanmak zorunda kalmazsın.

Yüksek Tasarruf Sağlayan Çalışma Prensibi

Sadece bir adet GP ReCyko pil, kullan - at pil masrafını tamamen ortadan kaldırdığı için bir yıllık kullanımda 2 bin TL'ye varan oranda tasarruf yapmanızı sağlar.

Çevre Dostu Pil Kullanımı Sağlayan Tasarım

Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen ve kullanım ömrü sona erdiğinde doğada neredeyse tamamen çözünen GP ReCyko piller, çevre dostu bir kullanım süreci sağlayarak doğayı korumanıza yardımcı olur.

Uzun Süre Sorunsuz Kullanım Avantajı

Bir adet GP ReCyko pil, 1000 adet kullan at alkalin pile eşdeğer bir kullanım ömrü sunar. Bu sayede hem bütçe dostu bir kullanım hem de enerji verimliliği sağlar.

Fark Yaratan Hızlı Şarj Özelliği

Maksimum 8 saatte yüzde 100 oranında şarj olan bu piller sayesinde elektronik cihazlarınızı yeniden kullanmak için uzun süre beklemeniz gerekmez. Ayrıca, 8 adet pil sunan GP ReCyko her zaman tam dolu yedek pile sahip olmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarj Edilebilir Pil
  • Pil Türü: AA - Ni/MH
  • Kapasite: 2600 mAh
  • Voltaj: 1,2 V
  • Şarj Süresi: 2 -8 saat
  • Şarj Döngüsü: 300x

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP RECYKO 2600 MAH AA ŞARJLI KALEM PİL 8'Lİ KART
Ağırlık (gr)
262 GR
Orıjınal Renk
YEŞİL
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok