GP ReCyko 650 mAh AAA Şarj Edilebilir 2'li Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kullanıma Hazır Şarjlı Pil

Fabrika çıkışı yüzde 100 dolu olarak gelen GP Recyko piller, ilk kullanım öncesi şarj etme zorunluluğu olmaksızın anında kullanım avantajı sunar. Böylece pillerinizi kullanmak için beklemek zorunda kalmazsınız.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Teknoloji

Düşük deşarj oranı sayesinde depoladığı enerjinin büyük bir kısmını çok uzun süre boyunca koruyarak enerji tasarruflu bir kullanım süreci vadeder.

Uzun Kullanım Süresi Sunan Yüksek Kapasite

Her biri 650 mAh kapasiteye sahip olan iki adet AAA pil, elektronik cihazların ihtiyaç duyduğundan çok daha fazla enerji depolayarak uzun süre kesintisizi kullanım olanağı tanır. 

Pil ile Çalışan Tüm Cihazlara Uygun Tasarım

Pilli oyuncaklardan oyun kumandalarına, el fenerlerinden radyolara kadar pil ile çalışan tüm mobil cihazlara uygun olan tasarımı ile hem çok yönlü hem de pratik bir kullanım süreci sağlar.

Çevre Dostu Enerji Deposu

Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen ve kullanım ömrü sonunda doğada neredeyse tamamen çözünerek yok olan GP ReCyko piller, enerji ihtiyacınızı çevre dostu bir şekilde karşılar.

Bütçe Tasarrufu Sağlayan Özellikler

Tek kullanımlık alkalin pillere olan ihtiyacınızı ortadan kaldırarak ciddi bir bütçe tasarrufu yapmanıza olanak tanıyan bu şarj edilebilir piller, enerji ihtiyacınızı hem uzun süre hem de tasarruflu bir şekilde karşılar.

Enerji İsrafını Önleyen Düşük Deşarj Oranı

Şarj oranı ne olursa olsun uzun süre kullanılmadığında bile mevcut kapasitesinin büyük bir kısmını koruyan GP ReCyko piller, düşük deşarj oranı ile enerji verimliliği sağlar. Bu sayede enerji israfının da önüne geçer.

Tüm Şarj Cihazları ile Tam Uyum Sağlayan Pil Avantajı

Ni-MH tipinde ve ince kalem pil formunda olan GP ReCyko piller, AAA pilleri şarj edebilen tüm şarj cihazları ile tam uyumludur. Bu özellik sayesinde pillerinizi istediğiniz şarj cihazını kullanarak şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarj Edilebilir Pil
  • Pil Türü: AAA - Ni/MH
  • Kapasite: 650 mAh
  • Voltaj: 1,2 V
  • Şarj Süresi: 2 -8 saat
  • Şarj Döngüsü: 300x


Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP RECYKO 650 MAH AAA ŞARJLI İNCE PİL 2'Lİ KART
Ağırlık (gr)
47 GR
Orıjınal Renk
YEŞİL
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok