GP Recyko 950 mAh AAA Şarj Edilebilir 8'li Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeniden Şarj Edilebilen Ekstra Güçlü Pil

Oyuncaklar, oyun kumandaları, el fenerleri gibi ev tipi elektronik cihazlardan profesyonel ekipmanlara kadar AAA pil ile çalışan tüm cihazlar için uygundur. 950 mAh kapasitesi ile bu tür cihazların enerji ihtiyacını uzun süre karşılar.

Dikkat Çeken Yüksek Kapasite

Toplam 6 bin adet kullan at pile eşdeğer bir kullanım ömrü sunan 2 adet GP ReCyko AAA pil, hem uzun ömürlü hem de güçlü yapısı ile bütçe tasarrufu yapmanıza olanak sağlar.

Minimum Ekolojik Ayak İzi Bırakan Tasarım

Büyük oranda geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen ve doğada yüzde 94 oranında yok olan tasarımı sayesinde daha az ekolojik ayak izi bırakır. Çevre dostu bir kullanım sürecini destekleyen GP ReCyko piller sayesinde enerji ihtiyacını doğaya zarar vermeden karşılayabilirsiniz.

Fark Yaratan Uzun Kullanım Ömrü

Alkalin pillere göre neredeyse iki kat daha uzun bir kullanım süreci sağlayan her bir GP ReCyko şarj edilebilir pil, 500 kez yeniden şarj ederek kullanılabilir. Bu da hem kullan at pil hem de şarj edilebilir pil alma ihtiyacını uzun süre ortadan kaldırır.

Depolanan Enerjiyi Uzun Süre Koruyan Teknoloji

Benzerlerine kıyasla 6 kat daha güçlü olan GP ReCyko piller, sürekli kullanım gerektirmez. Başka bir ifadeyle pilinizi uzun süre kullanmasanız bile depoladığı enerjinin büyük bir kısmını uzun süre koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Güvenli Kullanım Sağlayan Özellikler

Aşırı enerji yüklemesine karşı korumalı olduğu için tamamen şarj olduğunda otomatik olarak enerji aktarımını durdurur ve daha fazla enerji tüketmez. Bu sayede pillerinizi şarj cihazına takılı unutsanız bile sorun yaşamazsınız.

Pratik Kullanım Sağlayan Kısa Şarj Süresi

Ortalama 8 saatte yüzde 100 oranında şarj olarak yeniden kullanım için uzun süre bekleme sorununu ortadan kaldırır. Sayrıca pil ile çalışan elektronik cihazlarınızı uzun süre kullanmanızı da sağlar.

Tüm Şarj Cihazları ile Uyumlu Tasarım

GP marka şarj cihazları başta olmak üzere tüm pil şarj cihazları ile uyumlu olan GP ReCyko pillerinizi, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yeniden şarj ederek kullanabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarj Cihazı + Piller
  • Pil Türü: AAA - Ni-MH
  • Kapasite: 950 mAh
  • Voltaj: 1,2 V
  • Şarj Süresi: 2 saat
  • Şarj Döngüsü: 500x

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.