GP ReCyko Pro 2000 mAh AA Şarjlı 4'lü Kalem Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeniden Şarj Edilebilir Pil Teknolojisi

GP ReCyko piller, defalarca yeniden güç yüklemesi yapılmasına olanak tanıyarak sıradan pillere alternatif çözüm sunar. Bütçe dostu kullanım sağlayan bu teknoloji sayesinde aynı pilleri tekrar şarj ederek kullanabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Yüksek Şarj Döngüsü

1.500 sefere kadar tekrar şarj edilebilen piller, kullanım ömürleri boyunca ilk günkü güç seviyelerini koruyarak uzun yıllar yüksek performans gösterir.

EnergyLock Teknolojisi ile Optimum Verim

Düşük deşarj oranına sahiptir ve oda sıcaklığında saklandığında 5 yıla kadar şarj oranının minimum %70’ini koruyabilir. Yeniden şarj edildiğinde ise orjinal maksimum kapasitesini geri kazanabilir.

Hemen Kullanma Avantajı

Diğer şarj edilebilir pillerin aksine GP ReCyko ilk kullanımda güç yüklemesi yapılmasını gerektirmez ve size zamandan tasarruf sağlar. Aynı anda 4 pilin şarj edilmesine imkân veren şarj cihazlarıyla, pillerinizi kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Özelliği

Pil İle çalışan cihazlarda sıklıkla kullanılan AA türü bu pil, etkili performansı sayesinde fotoğraf makinesi ve el feneri gibi hızlı enerji tüketen cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir, kumanda ve saat gibi cihazları beklenenden çok daha uzun süre çalıştırabilir. 

Çevre Dostu Tasarım

%94’ünden fazlasının geri dönüştürülebilir olmasıyla benzerlerinden ayrılan GP ReCyko, atık pil oranının azalmasına katkı sağlayarak çevreyi korumanıza yardımcı olur. Kullanım süresinin uzunluğu ile de yeniden şarjlı pil satın alma ihtiyacını azaltır.

Yüksek Kapasite ile Üstün Performans

2000 mAh kapasiteye sahip olması ile şarj edilemeyen pillere kıyasla 5 kat daha güçlüdür. NİMH türünde olan bu piller günlük ve profesyonel kullanıma uygun olmaları ile beklentileri en yüksek kullanıcıların bile ihtiyaçlarını karşılar. 

Tamamen Geri Dönüştürülebilir Ambalaj

Tamamen kağıttan yapılmış bir ambalaj içinde kullanıma sunulan bu ürün çevre dostu tüketime önem verenlere hitap eder. İçeriğindeki pillerin de geri dönüştürülebilir olması ürünün karbon ayak izini minimuma indirir.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarjlı Piller
  • Pil Türü: AA NİMH
  • Voltaj (V): 1,2 V
  • Güç: 2050 mAh
  • Çalışma Sıcaklığı:  -20°C ile +50°C
  • Şarj döngüsü sayısı: 1 500 ×

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP RECYKO PRO 2000 MAH AA ŞARJLI KALEM PİL 4'LÜ
Ağırlık (gr)
137 GR
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok