GP Ultra Alkalin 15AU AA Kalem Pil 12'li Paket

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güç Performansı

Ultra alkalin piller, evinizde bulunan teknik cihazların kalitesini ve performansını yükseltir. Özellikle kumanda, duvar saati ve az enerji harcayan cihazlarda kullanmanız için uygundur.

Güvenli Sistem

Kullanışlı ve güvenli olduğu kadar oldukça ekonomik olan alkalin piller, tam bir fiyat performans ürünüdür. Oldukça verimli bir kullanıcı deneyimine imkan veren piller, çoklu paketleri ile alternatif kullanım avantajı sağlar.

Fonksiyonel Kullanım

Uzaktan kumanda, çalar saat, el fenerleri, radyo ve oyuncaklar gibi pek çok üründe kullanılan alkalin piller, oldukça kullanışlıdır.

Konforlu Tasarım

Voltaj değeri yüksek olan cihazlarınızın performans kalitelerini arttırır. Oldukça verimli olan bu güç aygıtları, cihazlarınıza enerji desteği sunar.

Güvenli Kullanıcı Deneyimi

Teknik yapı avantajına sahip olan alkalin kalem pil, bittiğinde yenisini cihazınıza takarak güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Konforlu bir kullanıcı deneyimi vadeden piller, kullanım açısından oldukça zahmetsizdir.

Verimli Çalışır

Teknik cihazların en verimli şekilde çalışmasını sağlar. Uzun süreli kullanıma imza atan kalem piller; herhangi bir bozulma, patlama ve genleşme gibi sorunlar yaşatmazlar.

Her Yerde Yanınızda

Hafif tasarımı bulunan alkalin kalem piller, dilediğiniz yere kolayca götürebileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca güç ve voltaj dengesi sebebiyle son senelerin en çok tercih edilen güç aygıtları arasındadır.

Kaliteli Tasarım

Son teknoloji ürünü olan alkalin kalem pil, güç dengesi ile birlikte tasarım kalitesi sunar. Teknik yapı kalitesine sahip kullanışlı ürünler arasında olan bu piller, modern yapı güvenliği sunar.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: 12'li
  • Model: 15AU
  • Kapasite: 1.5 V

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
ALTIN SARISI
Ana Renk
ALTIN SARISI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP ULTRA ALKALİN 15AU AA KALEM PİL 12'Lİ PAKET
Ağırlık (gr)
287 GR
Orıjınal Renk
ALTIN SARISI
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok