GP Ultra Alkalin 24AU AAA İnce 4’lü Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Cihazlar ile Uyumlu Tasarım

GP tarafından yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilen ultra alkalin piller, akıllı saatlerden akıllı ev sistemleri kontrol kutularına kadar tüm teknolojik cihazların sorunsuz çalışması için idealdir.

Yüksek Performans Sağlayan Enerji Kapasitesi

El feneri, tıbbı cihazlar, taşınabilir elektronik ölçüm aletleri, oyun kumandaları, oyuncaklar ve pil ile çalışan kişisel bakım cihazlarının tamamını kesintisiz çalıştıracak kadar yüksek olan kapasitesi ile büyük bir kolaylık sağlar.

Bütçe Dostu Kullanım Sunan Çoklu Paket

Toplam 12 adet GP ultra alkalin pilin yer aldığı avantajlı paket sayesinde birçok elektronik cihazınızın pil ihtiyacını karşılar. Ayrıca uzun süre yedek pil almanıza gerek kalmaz.

Uzun Yıllar Boyunca Kapasitesinin Tamamını Korur

GP ultra alkalin piller, 10 yıl boyunca kullanılmadığında dahi mevcut kapasitelerinin yüzde 100’ünü korur. Bu özellik sayesinde pillerinizi yıllar sonra bile maksimum kapasite ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kaçak Koruması Sağlayan Teknoloji

Yeni nesil pil tasarımı ile öne çıkan GP ultra alkalin, etkili kaçak koruması sayesinde akma yapmaz. Bu sa değerli elektronik cihazlarınızı korurken sizin için de güvenli bir kullanım süreci sunar.

Kesintisiz Kullanım Avantajı

Maksimum enerji gerektiren yeni nesil taşınabilir elektronik cihazları 17 saate kadar kesintisiz olarak çalıştıracak enerjiye sahiptir. Benzerlerine kıyasla oldukça uzun olan bu kullanım süresi sayesinde sık sık pil değiştirme ihtiyacı duymazsınız.

Dört Mevsim Üstün Çalışma Performansı

60 dereceye kadar olan çalışma ısısı sayesinde elektronik cihazlarınız aşısı ısınsa bile yüksek performans gösterir. Ayrıca -20 dereceye varan düşük ortam ısısı bile pillerinizin sorunsuz çalışmasını engellemez.

Tek Pil ile Aylarca Süren Kullanım

Saat, duman dedektörü, elektronik oda termometresi gibi düşük enerji ihtiyacı olan elektronik cihazları sadece tek bir GP ultra alkalin pil ile aylarca kesintisiz ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek Kullanımlık Pil
  • Pil Türü: Alkalin
  • Voltaj: 1,5 V
  • Ağırlık: 11,4 gram

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
ALTIN SARISI
Ana Renk
ALTIN SARISI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP ULTRA ALKALİN 24AU AAA İNCE PİL 4'LÜ KART
Ağırlık (gr)
70 GR
Orıjınal Renk
ALTIN SARISI
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok