Instax Mini 2 Adet 20li Film Seti (40 Poz)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruzInstax Mini Fotoğraf Makinesi için 20’li Film Set

Tüm Instax mini fotoğraf makinelerinde geçerli 20’li 2 setten oluşan filmler ile anılarınızı eğlenceli karelere ve daima yanınızda taşıyabileceğiniz bir değere dönüştürün.

Değerli Anılarınızı Fotoğraf Karelerine Sığdırın

Doğal cilt tonları, canlı renkler ve cüzdan boyutunda taşınabilir fotoğraflar için Instax Mini 20’li fotoğraf makinelerinde geçerli 2’li set ile anılarınız daima sizinle yaşasın.

Net ve Doğal Fotoğraflar İçin Instax Mini 20’li Film Set

Fotoğrafçılığa meraklı hobi tutkunları ve profesyoneller için geliştirilmiş Instax Mini fotoğraf makinesinin film setleri, gittiğiniz her yerde kaliteli fotoğrafı sizlere buluşturur.

Tüm Instax Mini Fotoğraf Makinelerinde Geçerli Film Setleri

Instax Mini’nin 2 setten oluşan 20’li filmleriyle dilediğiniz anıyı fotoğraf karelerine sığdırın. Özel kartuşu ile takarken herhangi bir zorlukla karşılaşmayacağınız ürün kredi kartı boyutundadır.

Her Yere Kolayca Taşınabilen Fotoğraflar İçin Instax Mini 20’li Film Set

Instax Mini’nin merceğinden çekmek istediğiniz fotoğraflar için 20’li film seti ile canlı, net ve parlak karelerle sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanı taşınabilir anılara dönüştürün.

Fotoğraf Tutkunlarının Vazgeçilmezi Instax Mini 20’li Film Set

Instax Mini fotoğraf makinesine sahip fotoğraf severlerin her zaman kullanabilecekleri bir ihtiyaç ürünü olan Instax Mini 20’li Film, 2 set halinde daima çantanızda.

Capcanlı Renkler ve Natürel Fotoğraflar İçin Instax Mini 20’li Film Set

Birbirinden renkli ve natürel fotoğraf kareleriyle çekim kalitenizi ön plana çıkarır.

Fotoğraflarınızı Yaşayan Değerlere Dönüştüren Instax Mini 20’li Film Set

Cüzdan boyutundaki kompakt tasarımı, kolayca takılabilme özelliği, tüm Instax Mini fotoğraf makinelerine uyumluluğu ve Share Sp-2 Instax yazıcılarda kullanılabilme olanağı ile Instax Mini 20’li 2’li film seti, fotoğrafçılığa yeni bir boyut kazandırır.

Teknik Özellikler

  • Film boyutu: 54 (W) x 86 (H) mm
  • Baskı sayısı: Paket başında 10 film
  • Resim boyutu: 46 (W) x 62 (H) mm
  • Uyumlu olduğu ürünler: Fujifilm Instax Mini 11, Fujifilm Instax Mini 9, Fujifilm Instax Mini 8, Fujifilm Instax Mini 25, Fujifilm Instax Mini 90 Neo Classic, Fujifilm Instax Mini 70, Fujifilm Instax Mini Link Yazıcı, Fujifilm Instax Share SP-1 Yazıcı, Fujifilm Instax Share SP-2 Yazıcı, Fujifilm Instax Mınıon, Fujifilm Instax Hello Kitty

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.