Instax Tüm Mini Makineler ile Uyumlu 20'li Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Instax Makineleri ile Kusursuz Uyum

Fotoğraf çekmenin keyifli yollarından biri olan Instax Mini Film ve Instax Mini fotoğraf makinelerine ilginiz varsa bu ürün tam size göre! Taşınabilir 20’li film paketi ile hiçbir anı kaçırmayın.

Mini Yazıcılarla Kullanın

Instax Mini Link ve Share SP-2 yazıcılar ile anlık baskı almak için idealdir.

Taşınabilir Boyutuyla Pratik

Kredi kartı boyutundaki küçük film kareleri ile nostaljiyi yaşatır. En sevdiğiniz anları cüzdanda, çantada ve cepte kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Saniyeler İçinde Hazır Olur

Kullandığınız Instax fotoğraf makinesi için film karesini takmak oldukça kolaydır. Özel bir kartuş içinde korunaklı şekilde elinize ulaşan ürünü kısa sürede makineye yerleştirip çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

Canlı Renklerin Tadını Çıkarın

Yüksek kalitesi ile renklerin her daim canlı olması için Instax Mini 20’li filmi kullanabilirsiniz. Canlı, enerjik ve anın atmosferini yansıtan mini fotoğraf kareleri için kusursuz kalite sunar.

Çizgisel Hatlar Hep Belirgin

Çekim ve baskı kalitesini destekleyen film kareleri sayesinde çizgiler ve görüntüler hep net kalır. Yüksek netlik performansı ile hoşunuza giden yazılara sahip tabelaları çektiğinizde fotoğrafı okunaklı olur.

Doğal Cilt Rengi ile Gelen Güzellik

Doğal güzelliğinizi vurgulayan ve gerçeğe yakın cilt tonları ile en sevdiğiniz selfie her zaman yanınızda olsun. Gerçeğe yakın, canlı tonlar ile portre çekimlerini üst seviyeye taşıyın.

Çoklu Paket Avantajı

Filminizin bitmesinden endişe etmeden gezi sırasında yanınıza alabilirsiniz. 2 adet 10’lu mini filmden oluşan avantajlı set ile gönlünüzce fotoğraf çekin.

Özellikler

  • Ürün: Instax Mini tüm makineler ile uyumlu film
  • Adet: 2x10’lu film (toplam 20 adet)
  • Boyut: 54x86 mm (dış), 46x62 mm (fotoğraf)
  • Uyumluluk: Instax Mini fotoğraf makinesi (8, 9, 11, 25, 70, 90 Neo Classic, Minion, Hello Kitty), Instax yazıcı (Mini Link, Share SP-1, Share SP-2)
  • Özellikler: Canlı renkler, net çizgiler, doğal tonlar

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.