Kodak Akıllı Telefon Portre Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kodak Akıllı Telefon Portre Işığı

Akıllı telefonlar için tasarlanan portre ışığı, muhteşem fotoğraflar ve videolar elde etmenin en pratik yöntemini sunar. Telefonların normal kamera ışığına oranla optimum aydınlatma sağlayarak çok daha canlı ve etkileyici kareler elde etmenizi sağlar.

Geniş Kullanım Olanakları

Ön ve arka kamera için de kullanım imkânı sağlar. Akıllı telefonlar ile portre, manzara, obje ve daha birçok alanda fotoğraf çekimi yapabilmeniz mümkün. Youtuberlar ve ürün fotoğrafçılarının hızlı şekilde kaliteli çekimler yapabilmelerine olanak tanır.

Basit ve Pratik Şekilde Sabitlenir

Akıllı telefonların üst bölümüne kolay bir şekilde konumlandırarak birbirinden ilginç, komik veya güzel anları maksimum kalitede fotoğraflayabilirsiniz. Basit bir yöntem ile profesyonel fotoğrafçılığa giriş yapabilmenizi sağlar.

Daha Canlı ve Işıklı Selfieler

Portre ışığı ile selfieleriniz normalden çok daha fazla canlı ve net bir görünüme sahip olabilir. Akıllı telefonunuz ile perspektif stilinizi, kolayca sergileyebilirsiniz.

Daire Formunda Beyaz ve Parlak Işık

Işığın daire formunda olması, fotoğraflara daha doğal bir parlaklık eklenmesini sağlarken beyaz ışık ise çözünürlüğü yüksek ve pürüzsüz fotoğraflar elde etmenize olanak sağlar.

Mikro USB Şarj Kablosu 

Kutu içerisinde yer alan mikro USB şarj kablosu ile aksesuarınızı kolay ve hızlı şekilde şarj ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşlevsel ve Minimal Değere Sahip

Kodak akıllı telefon portre ışığı, işlevsel fonksiyonu sayesinde her an kullanmak için hazırdır. Aynı zamanda minimal tasarımı, aksesuara estetik bir görünüm katar ve çanta içerisinde taşınmasını da mümkün kılar.

Genel Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Ürün Tipi: Akıllı Telefon Portre Işığı
  • Kullanım Alanları: Ön ve Arka Kamera
  • Selfie Çekimi: Var
  • Işık Rengi: Beyaz
  • Işık Formu: Daire
  • Bağlantı Tipi: Mikro USB Kablo

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.