Kodak ICRG-230 Baskı Seti 30 Adetlik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

4PASS Teknolojisi ile Uyumlu

Kodak Mini 2, Mini 2 Retro, Mini 2 Plus, Mini Shot, Mini Shot 2 Retro, Mini Shot 2 modelleri ile uyumludur. Fotoğraf makineleriniz ile üstün kaliteye sahip kareler elde etmeniz için geniş kullanım olanakları sağlar.

Fotoğraflarınızı Güvenle Saklar

Kodak patentli teknoloji olan 4PASS ürünleri ile çektiğiniz fotoğraflar lamine edilir. Böylece neme ve suya karşı dayanıklı fotoğraflar elde etmeniz sağlanır. Aynı zamanda parmak izi oluşturmayan yüzey sayesinde fotoğraflarınızı, uzun yıllar boyunca deforme olmadan saklayabilirsiniz.

İdeal Kartuş Boyutu

5.34 x 8.64 cm boyutlarına sahip olan kartuşlar ile anılarınızı, çok daha estetik ve ideal bir yüzeyde saklama fırsatı bulabilirsiniz. İdeal kartuş boyutları sayesinde fotoğraflarınızı, yanınızda taşıyabilir veya fotoğraf albümüne koyabilirsiniz.

Optimum Renk Kalitesi

Fotoğraflarınızı, gerçek renkleri veya siyah/beyaz şekliyle saklamanız için optimum kalite vadeder. En canlı ve parlak renk tonları ile unutulmaz anlarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Her Zaman Canlı Renkler!

Standart kalite vadeden çizilmez özelliği ile fotoğrafların uzun yıllar sonra bile üstün kaliteye ve canlı bir dokuya sahip olması sağlanır. Kodak kalitesi ile fotoğraflarınızı, normalden çok daha uzun süre güvenle saklamanın ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: ICRG-230
  • Ürün Tipi: Baskı Seti
  • Kartuş Boyutu: 5.34 x 8.64 cm
  • Ürün Özelliği: Suya ve Neme Dayanıklı, Parmak İzi Yapmaz
  • Yazdırma Teknolojisi: 4PASS
  • Uyumluluk: 4PASS Ürünler

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.