Kodak PHC-120 Baskı Seti 120 Adet 10x15 cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üst Segment Kalite

Kodak PHC-120 baskı kağıdı, birinci sınıf malzemelerden meydana gelir. Parmak izi bırakmayan ve leke tutmayan kaygan yüzeyi, parlak bir görünümü beraberinde getirir.

Yüksek Dayanıklılık

Kolay deforme olmayan üstün kaliteli içeriği, en önemli anlarınızı uzun süre boyunca saklayabilmenize fırsat verir.  Su geçirmez özelliği, olası dış etkenlere karşı yüksek koruma gösterir. Aynı zamanda solmayan baskı kalitesi sayesinde maksimum verimi almanızı sağlar.

Kusursuz Görünüm

Baskıları gerçeğe en yakın haliyle yansıtan Kodak baskı seti, kaliteli fotoğrafları olduğu gibi bir şekilde kağıda yansıtır ve kalıcı hale gelmesine olanak sunar. Bu sayede yüksek çözünürlüklü profesyonel çekimlerinizi, Kodak PHC baskı seti ile kağıda yansıtmak oldukça kolaylaşır.

Kullanışlı Ebatlar

Kodak baskı kağıdı, 10x15 cm boyutundaki ebatları sayesinde portatif bir kullanım imkanı verir. İster duvar panolarınızda, ister albümlerinizde yer verebileceğiniz optimum formuyla yüksek memnuniyet kazanır.

Uyumlu Baskı İmkanı

Pürüzsüz etiket yüzeyi ve uyumlu baskı aparatıyla fotoğraf düzeninde herhangi bir bozulma olmadan kağıda aktarabilmeniz mümkün olur. Termal teknolojisi sayesinde ısı görünce çözünen mürekkebi saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: PHC Baskı Seti
  • Kağıt adeti: 120 adet
  • Kağıt boyutu: 10x15

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.