Sony GP-VPT2BT Fotoğraf Makinesi Çekim Kolu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Sony GP-VPT2BT Fotoğraf Makinesi Çekim Kolu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

BLUETOOTH® Kablosuz Uzaktan Kumanda

Uyumlu bir kamera takılıyken, fotoğraf ve video çekimi için uzaktan kumanda kontrolleri, fotoğraf makinesine dokunmaya gerek kalmadan kol normal şekilde tutulurken kullanılabilir. Fotoğraf makinesinin C1 düğmesine atanan her işlev, uzaktan kumanda kolunun C1 düğmesiyle de kullanılabilir.

Toza ve Neme Dayanıklı

Tozu ve nemi engelleyen genel kol tasarımına ek olarak, kabloların olmaması sayesinde, sistemde toza ve neme karşı maksimum dayanıklılık1 için fotoğraf makinesinin konnektör kapakları kapalı kalabilir.

Tripod Kullanımı

Kolun akıllıca entegre edilmiş ayaklarını ayırdığınızda, kullanışlı ve sabit bir tripod haline gelir ve vlog ve diğer uygulamalar için ellerinizi serbest bırakır

Hızlı, Kolay Yön Değişiklikleri

Nesne fotoğrafları, öz çekimler ya da videolar için fotoğraf makinesini çabucak ve kolayca konumlandırın. Yardım almadan fotoğraf veya video çekerken bile, anı yakalama şansınızı artırın. Kolun kolay açı ayarlama özelliğiyle birlikte, 90°’lik kilit konumları optimum istikrarla dikey yönde çekim yapılmasını da sağlar.


Esnek Eğme İşlevi

Hızlı eğme işlevi, çeşitli nesneler ve görüş açıları için ideal fotoğraf makinesi açısının ayarlanmasını kolaylaştırır. İster kendinizi ister bir nesneyi çekin, eğme işlevi rahatsız duruşlara mecbur kalmadan çekim yapmanızı sağlar.

Konfor için Şekillendirildi

Kol, ister kompakt ister aynasız değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesine takılmış olsun, optimum istikrarı ve konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Akıcı ve sezgisel kullanım için, kol tutulurken uzaktan kumanda düğmelerine kolayca erişilebilir.

Teknik Özellikler

Boyutlar (Kol): 49,5 × 173,0 × 42,0 mm
Boyutlar (Tripod): 146,5 × 133,5 × 163,0 mm
Ağırlık: 215 gr
Maksimum yük: 1,5 kg
Eğme açısı:
Kol: Yukarı: 80 derece, Aşağı: 90 derece
Tripod: Yukarı: 40 derece, Aşağı: 90 derece

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok