Kodak FZ152B 15x Zoom Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

15x Zoom ile Uzaklar Artık Çok Daha Yakın

Kodak FZ152B/15x zoom fotoğraf makinesi, ölümsüzleştirmek istediğiniz ana 15 kat daha yakın hissettirir. 15x zoom özelliği sayesinde istediğiniz ölçüde yakınlaştırma yaparak çok temiz görüntülere kavuşmanızı sağlar. Gündelik hayatta adeta profesyonel fotoğrafçı hissiyatı verir.

LCD Ekran Hiç Bu Kadar Büyük Olmamıştı

Kodak FZ152B, tam 3 inç büyük LCD ekrana sahiptir. Böylece körü körüne fotoğraf çekmek dönemine elveda diyerek capcanlı karelere anında ulaşmanızı sağlar. Çekilen fotoğraflar anında görüntülenebileceği gibi farklı bir zaman diliminde de düzenlenebilir. 

180 Derece Panoramik Çekim Özgürlüğü

Gözünüzle gördüğünüz bütün güzellikleri fotoğraf makinesine sığdırmak, Kodak FZ152B ile çocuk oyuncağı haline gelir. 180 derece panorama özelliği ile siz sadece birkaç alanın görüntüsünü aldıktan sonra fotoğraf makineniz sizin yerinize tüm görüntüleri bir araya getirir.

24 mm Geniş Açılı Lens

Kodak FZ152B, 24 mm geniş açılı lensi ile fotoğraf çekmeyi oldukça zevkli hale getirir.

Pil Bitme Sorunu Tarihe Karıştı 

Kodak FZ152B/15x zoom; fotoğraflarınızı çekerken o özel ilham geldiğinde artık pil bitme stresine son verir. Li-ion pili sayesinde fotoğraf makineniz ihtiyaç duyduğunuz her an kolaylıkla şarj edilir ve dilediğiniz zaman kullanılır.

Bıçak Gibi Keskin Görüntüler

Kodak FZ152B fotoğraf makinesi, (OIS) optik görüntü sabitleme özelliği ile çekimlerinizin hiç olmadığı kadar net olmasını sağlar. Bu sayede bulanık fotoğraflar canınızı sıkmadan eğlencenin tadına varırsınız.

Tüm Videolarınız HD Kalitesinde

Kodak FZ152B fotoğraf makinesi; en güzel anlarınızı 720p HD video kalitesi ile çekmenizi sağlar. Muhteşem netlik ve canlılık barındıran videolar, her zaman sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürür.

Farklı Çekim Modları

Birbirinden eğlenceli çekim modları ile farkınızı yansıtmanızı sağlar. Panorama, sahne, manzara, gün batımı daha birçok mod,  FZ152 sizinle olur.

Özellikler

  • Efektif Piksel: 16.15 Mega piksel
  • Toplam Piksel: 16.44 Mega piksel
  • Odak Uzaklığı: 4.3 mm (Geniş) — 64.5 mm (Tele)
  • F Değeri: F3.3 (Geniş) — F5.9 (Tele)
  • Lens Yapısı: 9 grup 10 element
  • 15 Kat Yakınlaştırma
  • Titreşim Önleme Dijital Görüntü Sabitleme
  • Dijital Zoom 6x Dijital Zoom (Birleşik Zoom: 90 x )

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.