Kodak FZ53B 5x Zoom Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şarj Edilebilir Batarya ile Özgürce Çekilen Fotoğraflar

Kodak FZ53B fotoğraf makinesi, lityum-iyon özellikli pilleri sayesinde dilediğiniz her an kolaylıkla şarj edilebilir. Böylece pil değiştirme zahmetine girmeden ve pilin bitmesi endişesi duymadan doya doya her anınızı ölümsüzleştirmenizi sağlar.

Geniş Açının Keyfini Çıkarın

Kodak FZ53B fotoğraf makinesi, 28mm geniş açılı lensi ve farklı çekim modları sayesinde fotoğraf çekimini oldukça eğlenceli hale getirir. Size de bu eğlencenin tadına doyasıya varmak kalır.

5 Kat Daha Yakın Görüntü İmkanı

Kodak FZ53B dünyaya 5 kat daha yakından bakmanızı sağlar. 5x zoom özelliği sayesinde görüntüyü tam 5 kat yakınlaştırarak uzakları çok yakın hale getirir.

Çekimlerdeki Netliği Sizi Hayran Bırakır

İster sevdiklerinizin, isterseniz doğanın eşsiz  güzelliklerinin fotoğraflarını çekin. Kodak FZ53 fotoğraf makinesi, 16 mega piksel görüntü kalitesi ile oldukça net ve gerçekçi fotoğraflar elde etmenizi sağlar.

Geniş LCD Ekran ile Kontrol Daima Sizde

Kodak FZ53B fotoğraf makinesi, 2,7 inç LCD ekranı ile çekimlerinizi anlık  kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede fotoğrafınıza en uygun modu seçerken en doğru tercihi yapmanıza destek olur.

Siz Çekin, O Düzenlesin

Kodak FZ53B kırmızı göz rötuş özelliği sayesinde otomatik olarak sizin yerinize düzenleme yapar. Aynı zamanda yüz, gülümseme ve göz kırpma gibi durumları kolaylıkla algılar.

En Mutlu Anlarınızda Sizinle

Kodak FZ53B; capcanlı video çekimleri için 720P HD kalitesini kullanıcıya sunar. Sevdikleriniz ile anı biriktirirken veya doğada keşfe çıktığınız her an FZ53B sizinle olur.


Zarif Tasarım

İnce tasarımı ile oldukça şık duran ürün, her zaman yanınızda olur. Elinizde kolay bir tutuş imkanı sağlar. Çantanızdan bir an bile ayırmayacağınız vazgeçilmeziniz haline gelir.

Özellikler

  • Efektif Piksel -16.15 MP
  • Toplam Piksel -16.44 MP
  • Odak Uzaklığı -5.1 mm (Geniş)-25.5 mm (Tele)
  • F Değeri -F3.9 (Geniş)-F6.3 (Tele)
  • Lens Yapısı -8 Grup 8 Element
  • Yakınlaştırma -5x
  • Fotoğraf Rötuş -Kırmızı Göz Giderme, HDR (Yüksek Dinamik Aralık)
  • LCD Ekran-2.7 inç (230K Piksel)
  • ISO Hassasiyeti -Otomatik , ISO 80/100/200/400/1600


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.