Kodak FZ53BL 5x Zoom Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kodak Yeni Nesil Fotoğraf Makinesi

Kompakt fotoğraf makinesi, 16 MP kamerası ile birbirinden profesyonel ve göz alıcı çekimler yapabilmenin en kolay versiyonunu sunar. Bu sayede desteklenen MOV video ve JPG resim formatları ile unutulmaz anlarınızı kayıt altına alırsınız. 

Yüksek Çözünürlüklü Yüzlerce Fotoğraf ve Video

Maksimum video çözünürlüğü 1280 x 720 ve resim çözünürlüğü ise 4608 x 3456 değerlerine sahiptir. 32 GB’ye kadar yükseltilebilir hafızası sayesinde yüksek kaliteli yüzlerce görüntüyü depolayabilirsiniz.


Dijital Zoom ve Optik Yakınlaştırıcı 

Fotoğraf makineniz ile 6 x dijital zoom ve 5 x optik yakınlaştırıcı özelliği aracılığıyla uzakları, olabildiğince yakınlaştırırsınız. Yüksek çözünürlük teknolojisi sayesinde dilediğiniz kadar yakınlaştırma yaparak aynı üstün kaliteye sahip fotoğraflar, videolar elde edersiniz. 

Görüntü Sensör ve Ekran Boyutları 

2.3 inç görüntü sensörü ile LCD 2.7 inç ekran boyutu, çekim için ideal bir orantı ve görüntüleme için de kompakt kullanım sunar. 

Beyaz Denge Ayar Seçenekleri 

Otomatik, bulutlu, gün ışığı, floresan, parlak ve manuel denge seçenekleri sayesinde bulunduğunuz ortamın ışık oranına göre tercih yapabilirsiniz. Bu sayede hoşunuza giden bir manzarayı veya objeyi, normalden çok daha net ve kaliteli şekilde görüntüleyebilirsiniz. 

Çekim Sahnesi Modları 

Sahil, çocuklar, havai fişek, müze, gece manzarası, gece portresi, panorama, parti, iç mekan, portre, kar, spor, günbatımı, peyzaj, kimlik, cam, fotoğraf çerçevesi, panning shot, balık gözü, eskiz modları ile her an her yerde muhteşem görüntüler yakalayabilirsiniz. 

İşlevsel Pil Performansı

3,7 pil voltajı ve 700 mAh performanslı lityum-iyon pil gücü ile hatıralarınızı kaydederken uzun ömürlü bir kullanım vadeder. 

Minimal Tasarım ve Kapsamlı Donanım 

Kodak kalitesi ile minimal olarak tasarlanan mavi fotoğraf makinesini, 106 gram ağırlığı sayesinde kolaylıkla taşıyabilir ve kullanabilirsiniz. Video ve fotoğraf çekimine dair tüm gereksinimlerinizi karşılayan donanımı ile sizi kendine hayran bırakacak.  

Teknik Özellikler

  • Model: FZ53BL
  • Ürün Tipi: Kompakt Fotoğraf Makinesi
  • Kamera: 16 MP
  • Video Kayıt: Var
  • Optik Yakınlaştırıcı: 5 x
  • Fonksiyon: Titreşim Önleme Dijital Görüntü Sabitleme
  • Maksimum Video Çözünürlük: 1280 x 720 Piksel
  • Video Formatı: MOV

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.