Kodak Pixpro FZ201 / 16 MP 20x Zoom Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Konforlu Kullanım Sağlayan Geniş LCD Ekran

3 inç LCD ekran, fotoğraf ve video çekimi öncesinde veya sonrasında dilediğiniz tüm ayarları yapmanızı kolaylaştırır. Kaydettiğiniz videoları ince detaylarına kadar görüntülemenize olanak tanıyan geniş ekran, aynı zamanda fotoğraf düzenlerken de kolaylık sağlar.

20 Kat Yakınlaştırma Avantajı

20x optik zoom ile 4x dijital zoom özelliği bulunan fotoğraf makinesi ile uzak olduğunuz görüntüleri de kaydedebilir, sanki manzaranın içindeymiş gibi fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu sayede tüm detayları yakalayarak anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Tek Tuş ile HD Video Kaydı

Tek tuş ile yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlayan kullanıcı dostu tasarımı sayesinde yine tek bir tuş ile HD kalitesinde video kaydı da alabilirsiniz. 

Eğlenceli Çekim Modları 

İnsanın yanı sıra kedi ve köpek yüzlerini de algılayabilen fotoğraf makinesi, otomatik, manuel, panorama, portre, sahne, film gibi çekim modlarının yanı sıra balık göz, gece portre, parti, müze, eskiz gibi filtreler ile keyifli çekimler yapmanızı sağlar. 

Beyaz Dengesi ile Profesyonel Çekim

Profesyonel çekimler yapmanıza yardımcı olan pek çok fonksiyona sahip Kodak fotoğraf makinesi, ortam ışığına göre fotoğraf renklendirmesini otomatik olarak gerçekleştiren beyaz dengesi fonksiyonu ile fark yaratır.

Titreşim Önleyici Otomatik Görüntü Sabitleme Fonksiyonu

Hareket halinde olsanız bile otomatik titreşim önleyici görüntü sabitleme modu ile net fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu sayede hiçbir kareyi kaçırmaz, heyecanla beklediğiniz fotoğrafların bulanık çıkması sorununu asla yaşamazsınız.

Panoramik Görüntü Yakalama Modu

180 derecelik yatay açı ile panoramik görüntü yakalamanıza imkân veren panorama modu sayesinde çevrenizdeki tüm manzarayı hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan tek seferde görüntüleyebilirsiniz. 

Şarj Edilebilir Pil ile Uzun Süre Kesintisiz Kullanım

900 mAh kapasiteye sahip olan lityum-iyon pil sayesinde kesintisiz olarak yaklaşık 210 fotoğraf çekebilirsiniz. Fotoğraf makinesinin içinde yer alan pilleri, AC adaptör ile zahmetsizce yeniden şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler 

 • Ekran Tipi: LCD
 • Ekran Boyutu: 3 inç
 • Efektif Piksel: 16.15 Mega piksel
 • Toplam Piksel: 16.44 Mega piksel
 • Lens Yapısı: 9 Grup 11 Element
 • Lens Açısı: 25 mm
 • Video Kalitesi: 720p HD
 • Yakınlaştırma: 20 Kat
 • Panorama Yakalama: 0 ° 180 ° (Yatay)
 • Dijital Zoom 4x Dijital Zoom (Birleşik Zoom: 80x )
 • Görüntü Sıkıştırma: En iyi, İyi , Normal

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.