Panasonic Lumix TZ200 15x 4K Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kompakt ve Güçlü

Panasonic Lumix TZ200, tüm maceralarınızda size eşlik eden kompakt ve yüksek performanslı bir fotoğraf makinesidir. Cebinize bile sığabilen boyutlarıyla varlığını neredeyse hissettirmeyen model, en güzel anılarınızı en doğal ve gerçekçi hâliyle kaydeder. 15x optik zoom yapabilen dijital fotoğraf makinesi 20,1 MP çözünürlük ve UHD 4K özellikleriyle özgürce taşınabilirlik için geliştirilmiştir.


Günün Her Anında Olağanüstü Görüntü Kalitesi

En düşük ışık koşullarında bile kullanıcılara daha fazla netlik, ayrıntı ve renk sunar. Gece gündüz fark etmeksizin en kaliteli fotoğrafları çekmeniz için tasarlanan Panasonic Lumix TZ200 15x 4K Dijital Fotoğraf Makinesi, 1 inç yüksek hassasiyetli MOS sensörü ve ISO 80 – 25600 değeri, 30 fps çekim hızıyla UHD 4K kalitesinde video imkânı tanır.

Güçlü Optik Zoom ile Her Detayı Görün

Model 15x optik zoom ile her tür çekimi mümkün kılar. 24 mm geniş açıdan 360 mm’ye kadar yakınlaştırma esnekliği tanıyan LEICA DC lens yakın ve uzak çekimler için idealdir. LEICA DC, daha fazla netlik ve keskinlik için tüm zoom aralıklarında küresel bozulma ve sapmaları en aza indirir. Beş asferik öge, üç ED öge ve bir asferik ED barındıran LEICA DC ile sarsıntısız ve net fotoğraflar elde edilir.

Beş Eksenli Hibrit OIS Sistemi

Lumix TZ200 dijital fotoğraf makinesinde, zorlu ışık koşullarında daha sarsıntısız ve keskin çekimler için kamera sarsıntısını telafi eden beş eksenli Hibrit OIS sistemi bulunur. Görüntünün yatay çizgisini algılayarak kayıt sırasında görüntüyü yatay tutan düzeyli çekim fonksiyonu, kayıt kararlılığına destek olur. Daha fazla kayıt kararlılığı sunan cihazla en stabil fotoğraflara imza atabilirsiniz.

Makro Çekimler İçin İdeal

TZ200 fotoğraf makinesi 3 cm makro işleviyle çekmek istediğiniz tüm nesnelere maksimum düzeyde yaklaşmanıza olanak sağlar. 30 fps’de 8 MP çözünürlüklü fotoğraflar kaydetmeniz için geliştirilen model, daha yüksek çözünürlüklü normal seri çekimler ve hızlı odak derinliğine odaklanma özellikleriyle AF-S’de 10, AF-C’de 6 fps’ye kadar ulaşır.


Canlı Vizör ile Her Şeyi Görün

Modelde en parlak güneş ışında bile kamera ekranını görülebilir kılan 0,2 inç canlı vizör bulunur. Kamerayı gözünüze kaldırdığınızda otomatik olarak açılan vizör, tüm ışık koşullarında her detayı görebilir ve bu sayede en güzel manzara görüntülerini yakalayabilirsiniz.

Hiçbir Anı Kaçırmayan Fotoğraf Makinesi

Lumix TZ200’de bulunan 4K fotoğraf makinesi kameradaki 4K videodan herhangi bir kare seçerek yüksek çözünürlüklü görüntü kaydı yapmanıza izin verir. 49 alanlı kontrast algılama odak sistemi ve derinlik teknolojisi farklı odak aralıkları arasından seçim yapabilmenizi destekler.


Sonradan Odaklama

Ürün sayesinde odaklama endişesi taşımadan fotoğraf çekebilirsiniz. Makinede bulunan sonradan odak özelliğiyle en son 4K teknolojisini temel alır ve çekimden sonra odaklama imkânıyla yaratıcılığınıza ayak uydurur.

Teknik Özellikler

 • Sensör: 20,1 MP efektif piksel
 • Diyafram: f/3,3 – 6,4
 • Odak uzunluğu: f=8,8 – 132 mm
 • Lens: LEICA DC VARIO - ELMAR /11 grupta 13 ürün
 • Optik zoom: 15x
 • Optik zoom ilave: 21x
 • Akıllı zoom: 30x
 • Dijital zoom: Maks. 4x
 • Pil ömrü arka monitör: Yaklaşık 370 görüntü
 • Pil ömrü LVF: Yaklaşık 250 görüntü
 • Pil ömrü LVF eco30fps ayarı: Yaklaşık 350 görüntü
 • Monitör: TFT LCD ekran 7,5 cm
 • Batarya: Li-ion pil paketi
 • Boyut: 66,4 x 111,2 x 45,2 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 340 g (batarya ve SD kart ile birlikte)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.