Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - Albüm - 20li Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çoklu Set

Instax Mini 11 fotoğraf makinesi ve hediye seti 1, içerisinde bulunan çoklu parçalar sayesinde fotoğraf çekmeniz için hazır bir şekilde bekliyor. 20’li filmi, deri çantası ve albümü ile ilgileri üzerine çekiyor.

Otomatik Algılama

Çekeceği ortamın ışığını otomatik olarak algılayarak uygun ışığı ayarlama kolaylığı ile profesyonel fotoğraflar elde etmek kolay bir hale geliyor. Rahatlıkla ideal parlaklık ve kontrasta sahip kareler çekebilmek Instax Mini 11 ile mümkün oluyor. 

Farklı Pozlama Seçenekleri

Selfie modu ve tek hareketle kullanıma hazır hale gelen makro çekim seçeneği sayesinde özgürce fotoğraf çekebilmenizi sağlıyor. 30-50 cm uzaklıktaki kareleri ile en net haliyle yakalamanıza imkan veriyor.

Ergonomik Saklama Çantası

Üst segment kaliteli deri çantası, makineniz için güvenilir bir saklama alanı oluşturuyor. Kolay deforme olmayan yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Özel kapağı sayesinde makineyi tamamen çıkarmanıza gerek kalmadan fotoğraf çekebilmenize de imkan veriyor. Bununla birlikte istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilmenize fırsat tanıyor. 

Laporta Albüm ile Kalıcı Kareler

Birbirinden değerli karelerin yer aldığı fotoğraf baskılarınızı korunaklı bir şekilde muhafaza edecek laporta albüm, rahat taşınabilmesi ve dikkat çeken tasarımıyla da üstün beğeni kazanıyor.

Yüksek Teknoloji

Yepyeni teknolojisiyle daha güçlü flaşı; canlı, dinamik ve net fotoğraflar çekebilmenizi oldukça kolay bir hale getiriyor. Usta işçiliği ile anılarınızı keyifle saklamanıza yardımcı oluyor. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Instax
  • Model: Mini 11 Fotoğraf Makinesi ve Hediye Seti 1
  • Fotoğraf türü: Polaroid
  • Otomatik pozlama: Var
  • Flaş: Var
  • Selfie modu: Var
  • Makro modu: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.