Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - 10lu Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hediye Seti ile Makinenizi Hemen Kullanmaya Başlayın

Setin içerisinde bulunan Mini 11’in çantasıyla makineyi gideceğiniz her noktaya korunaklı ve kolay biçimde taşıyabilirsiniz. Çantanın tasarımı sayesinde makineyi çantadan çıkarmanıza gerek kalmıyor ve fotoğraf çekebilirsiniz. Ek olarak setin içerisinde bulunan 10lu film ile hemen makinenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Otomatik Işık Ayarıyla ve Muhteşem Flaşıyla Fotoğraflarınız Daha Canlı

Instax mini 11’in ışık sensörü çekim yaparken çevredeki ışığı otomatik algılıyor ve deklanşörün hızı bu şekilde ayarlanıyor. Otomatik ışık ayarı yapan sensör ve yüksek performansa sahip flaş sayesinde canlılık fotoğraflara eşit olarak dağılabiliyor. Flaşın ışığı yalnızca yakın mesafeleri değil arka planın da aydınlanmasını sağlıyor. Böylece karanlık ortamlarda bile artık daha canlı ve yüksek performanslı çekimler yakalayabilirsiniz.

Selfie ve Makro-Yakın Çekim Yapabilmek için Lensi Çekmeniz Yeterli

Instax mini 11’in selfie modu ile pratik bir şekilde mükemmel selfie yakalayabilme imkânı yakalıyorsunuz. Üstelik selfie modu makro-yakın çekim yapabilmenize olanak tanıyor. Kısa mesafeden selfie çekimleri için oldukça canlı ve net yakın görüntü elde edebilirsiniz. Yalnızca tek bir hareketle selfie çekim lensini öne çekmeniz yeterli oluyor.

Artık Instax Mini 11’in Şık Renk Tasarımları Çok Dikkat Çekici

Instax Mini 11 herkesin favori rengi farklı olduğu için bundan yola çıkılarak siyah, lila, mavi ve beyaz olarak yeni 4 şık rengiyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Makinenin ilgi çeken tasarım özelliklerinden olan objektifin üstündeki şeffaf bölüm oldukça dikkat çekiyor. Fotoğraf makinesinin yuvarlak hatlardaki ince ve hafif tasarımı büyük beğeni topluyor. Tüm bu özellikleriyle makine kullanımı daha da kolaylaşıyor ve şık bir hal alıyor.

Kullanışlı Aksesuarlar 

Kutu içinde elmas görünümünde ve fosforlu olarak 2 deklanşör bulunuyor. Bu aksesuarlar makinenin kullanımını kolaylaştırıyor. Pakette ayrıca makine ile aynı renkte bir el askısı da yer alıyor.

Kolaylıkla Harika Çekimler Yapın

Instax mini 11’in kolaylıkla kullanılabilmesi sayesinde mükemmel çekimler için engel bulunmuyor. Fotoğrafların çok canlı bir şekilde yazdırılabilmesi için yapman gereken sadece makine ile en ideal anı yakalamak. Fotoğraf makinesi ile harika ve oldukça canlı çekimler yapabiliyorsunuz.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 107.6 x 121.2 x 67.3 mm
  • Ağırlık: 293 gram
  •  Pil Tipi : 2 AA pil gerekiyor
  • Kutu İçerisindeki Aksesuar Adedi: 8 Adet

Teknik Özellikler

Işık Gücü
YOK
Vıdeo Çözünürlük
YOK
Üretim Yeri
Japonya
Fotoğraf Çözünürlüğü
YOK
Renk
SİYAH
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
YOK
Optik Zoom
BELİRTLMEMİŞ
Ana Renk
SİYAH
Suya Dayanıklılık
YOK
Kontrast Oranı
YOK
Hdmı
BELİRTİLMEMİŞ
Görüntü Teknolojisi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Hoparlör
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
PASAJ
Dahili Hafıza
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Model Adı
INSTAX MİNİ 11 FOTOĞRAF MAKİNESİ VE HEDİYE SETİ 3
Garanti Süresi
2 YIL
Gece Görüşü
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Mikrofon
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
INSTAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok