Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - Kare Albüm - 20li Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Kullanıma Hazır Trend Dizayn ve Dinamik Tarz 

Trend dizaynı, modern çizgileri ve hareketli renkleri ile enerjinizi yükselten Mini 11, kullanıcılarından yüksek beğeni toplar. Ayrıca set içerisinde bulunan deri çanta, kare albüm ve 20li film ile makinenizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Profesyonel Fotoğraflar

Flaş ışığı ve akıllı algıları sayesinde sadece odaklandığı alanı değil, arka planı da canlı bir şekilde çekebilmenizi sağlar. Böylelikle en ince detayları bile vurgulamanıza olanak sunan bir fotoğraf makinesi haline gelir.

Ergonomik Kullanım Avantajı

Tek dokunuşla birbirinden kaliteli fotoğraflar elde etmenize yardımcı olan Instax Mini 11, selfie modu ile sınırlamalara izin vermez. 30-50 cm uzaklıktaki nesnelerle profesyonel kareler yakalayabilmenize fırsat tanır. Makro çekimleriniz için halkasını bir hareketle öne çıkararak dilediğiniz moda girer. Bu sayede hızlı ve pratik bir kullanım sağlar.

 

Güçlü ve Akıllı Işık Teknolojisi

Instax Mini 11 fotoğraf makinesi, yeni teknolojisiyle daha güçlü bir flaş ışığı imkânı sunar. Bulunduğu ortama en ideal ışığı otomatik olarak ayarlayarak çekimlerinize keyif katar.

Üstün Kalite

Makineniz birinci sınıf malzemelerden meydana gelerek kolay deforme olmaz. Özel saklama çantası ve üst segment kaliteye sahip kare albüm hediyesi ile uzun yıllar boyunca severek kullanabilmenize imkân verir. 


Yüksek Performans

Üstün performansı ve çoklu teknolojik özelliklerine karşın akıllı enerji sarfiyatı sayesinde pil kullanımı uzun sürelidir. Böylelikle hem çevreyi hem de bütçenizi muhafaza eder.

Teknik Özellikler

  • Marka: Instax
  • Model: Mini 11 Fotoğraf Makinesi
  • Makine türü: Polaroid
  • Selfie modu: Var
  • Makro çekim: Var
  • Otomatik poz ayarı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.