Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - Kare Albüm - 10lu Film ve Renkli Özel Kutulu Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daha Güçlü Flaş Işığı

Instax mini 11 artık daha güçlü flaş ışığına sahip. Yüksek performanslı ışık sadece yakın çevreyi değil arka planı da aydınlatır. Bu sayede yeterli ışık alan fotoğraflarınız daha canlı ve net görünür.

Işık Algılama Teknolojisi

Çevredeki ışığı algılayan kamera deklanşör hızını çevreye göre ayarlar. Üstelik bunları yaparken manuel bir ayarlamaya gerek kalmadan otomatik bir şekilde yapar.

Selfie ve Yakın Çekim Modu

Instax 11 mini fotoğraf makinesinde selfie ve makro çekim modu bulunur. Bu özelliği kullanmak için objektifin önünde bulunan halkayı dışarı doğru çekmelisiniz. Halka dışarı çıkınca “Selfie On” yazısı görülecektir. Böylece makine makro çekim ve selfie yapmaya hazır hale gelir.

Fotoğraf Makinenizi Özelleştirin

Fotoğraf makinenizin deklanşör tuşunu paket içinde yer alan aksesuarlar yardımıyla özelleştirebilirsiniz. Bu aksesuarlardan biri elmas görünümlü iken diğeri fosforludur. Elmas görünümlü olan aksesuar el askısı ile aynı renktir.

İşlevsel Taşıma Çantası

Instax mini 11 fotoğraf makinesinin çantası işlevsel açıdan son derece kullanışlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Çantanın çıkarılabilir kapağı sayesinde makineniniz çantanın içerisinde iken kolayca fotoğraf çekebilirsiniz.

Anılarınızı Saklamak için

Instax mini 11 kare albümlü box içinde anılarınızı rahatça saklamak için 48 bölmeli kare albüm bulunur. Bu sayede çektiğiniz fotoğrafları zarar görmeden muhafaza edebilirsiniz.

İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey

4 parçadan oluşan kitin içerisinde fotoğraf makinesi dışında, Instax mini 11 deri çanta, Instax mini 10’lu film ve kare albüm yer alır. Bu sayede fotoğraf çekmek için ihtiyaç duyduğunuz bütün parçalara tek bir kutu ile sahip olabilirsiniz.

Uyumluluk ve Tasarım

Bütün Instax mini film çeşitleri ile uyumlu olan makine bu açıdan da size kolaylık sağlar. Ayrıca Fujifilm kalitesiyle özel olarak tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

  • Odaklama: Otomatik
  • Diyafram: 1:12,7
  • Flaş Tipi: Otomatik
  • Selfie Aynası: Var
  • Film Boyutu: 62 x 46 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.