Instax Mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi ve 10'lu Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daha Canlı Fotoğraflar

Ses kaydetme özelliği bulunan fotoğraf makinesi ile daha canlı anılar yakalayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu mini film ile hemen fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Tek Tuşla Unutulmaz Kareler

En sevdiğiniz anları fotoğraflamanızı sağlayan makine, önünde bulunan bir ses kayıt tuşuna sahiptir. Böylece 10 saniye boyunca ses kaydı yapabileceğiniz fotoğraflar çekebilirsiniz.

QR Kod Tanımlama

Çektiğiniz fotoğraflara ses kaydını karekod ile ekleyebilmenizi sağlar. Sahip olduğu uygulama ile çektiğiniz fotoğrafları bir arkadaşınıza atabilir veya QR kod okuyucusu ile ses kaydını tekrar dinleyebilirsiniz.

Sadece Seç ve Yazdır

Mini LiPlay fotoğraf makinesi, ‘’Seç - Yazdır’’ özelliğine sahiptir. Çektiğiniz fotoğrafları, fotoğraf makinesinin önünde bulunan LCD ekran sayesinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede her fotoğrafı değil, sadece beğendiğiniz fotoğrafların baskısını çıkarabilirsiniz.

Uygulama ile Baskı Kolaylığı

Akıllı telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları Li-Play fotoğraf makinesi aracılığı ile kolayca yazdırabilirsiniz.

Hızlı Baskı Özelliği

Mini fotoğraf makinesi, hızlı baskı özelliğine sahiptir. Sadece 12 saniye içerisinde fotoğraflarınızı yazdırabileceğiniz ürün, uygulama üzerinde bulunan çerçeve ve efekt ekleyebileceğiniz özelliklere sahiptir.

Uzaktan Kumanda ile Pratik Çekim

Akıllı telefonunuzu deklanşöre basmak için kullanabileceğiniz fotoğraf makinesi, grup fotoğraflarını kolayca çekebileceğiniz uzaktan kumanda sistemine sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu selfie aynası ile pratik çekimler yapabilirsiniz.

Daha Kişisel Kullanım

Sahip olduğu uygulama sayesinde fotoğraf makinenizi daha kişisel hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda kısayol tuşlarına ekleyeceğiniz favori özelliklerinizi dilediğiniz an kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Diyafram: F2.0
  • Beyaz Dengesi Ayarı: Otomatik
  • Flaş Tipi: Otomatik
  • Boyut: 82,5 mm x 122,9 mm x 36,7 mm
  • Yakın (makro) Çekim: Var
  • Kamera Tipi: Dijital
  • Dijital Zoom: Var
  • Ağırlık: 255 gr
  • Film Boyutu: 62 x 46 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.