Instax Mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi - Çanta - 10lu Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Instax Mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi Seti

Mini LiPlay fotoğraf makinesi seti, hemen fotoğraf çekmenize ve yazdırmanıza imkân tanıyan kullanışlı bir set içeriğine sahiptir. Mini 10’lu film, askılı özel deri çantası ile sevdiklerinize mükemmel bir hediye seçeneğidir.

Benzersiz Deneyim Sunan Şipşak Kamera

Yenilikçi teknoloji sayesinde sadece bir deklanşöre dokunarak fotoğraf çekip hemen basmakla kalmaz, aynı zamanda görüntüleri 10 saniyelik ses kaydı ile zenginleştirebilir, fotoğraf makinesinin hafızasından veya cep telefonundan görüntüleri yazdırabilirsiniz.

Serinin En Minimal Tasarımı

Instax Mini LiPlay, hibrit teknolojisiyle donatılmış en küçük ve en hafif anlık kameradır. Farklı renk seçenekleri ile özgün tasarımı sayesinde her yere yanınızda taşıyabileceğiniz, aileniz veya arkadaşlarınızla geçirdiğiniz eşsiz anları kaydedebileceğiniz şık bir aksesuardır.

Entegre Mikrofon ile Ses Kaydı

Ses kayıt fonksiyonu sayesinde her görüntüye 10 saniyeye kadar ses kaydı yapabilirsiniz. Ses kaydı daha sonra bir QR koduna dönüştürülür ve doğrudan fotoğrafın üzerine yazdırılabilir. QR kodunu akıllı telefonunuzla taradıktan sonra sesi mobil uygulama üzerinden istediğiniz zaman oynatabilirsiniz..

2.7 inç Dokunmatik Ekran

2,7 inç dokunmatik ekranlı LCD ile fotoğraflara kolayca göz atabilir ve baskı için görüntüleri seçebilirsiniz. Hızlı fotoğraf düzenleme işlevleri ile fotoğraflarınıza sepya, balık gözü, siyah beyaz film gibi 6 filtre uygulayabilirsiniz.

BlueTooth ile Mobil Bağlantı

Bluetooth kablosuz arabirimi sayesinde Instax Mini LiPlay'i bir mobil uygulamaya bağlayabilir ve görüntüleri cep telefonunuzdan yazdırabilirsiniz. Fotoğrafları 12 saniyede basabilen Instax LiPlay, tek bir pil şarjı ile yaklaşık 100 baskı almanızı sağlar.

Uzaktan Fotoğraf Çekme Özelliği

Mobil uygulamayı kullanarak evcil hayvanlarınızı, grup fotoğraflarını veya benzersiz anları mümkün olduğunca kolaylaştıran kamera deklanşörünü uzaktan kontrol edebilirsiniz.

30 Orijinal Çerçeve ile Eğlenceli Fotoğraflar

Mobil uygulama, kameradaki 3 kullanıcı düğmesini kullanarak farklı türde kareler atamanıza olanak tanır. Fotoğraflarınıza orijinal bir görünüm kazandıracak 30 çerçeve arasından da seçim yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ekran Tipi: LCD
 • Maksimum Çözünürlük: 2560x1920
 • Etkin Piksel Sayısı(MP): 4 MP
 • En Düşük ISO: 100
 • En Yüksek ISO: 1600
 • Sensör Formatı: CMOS
 • Video Kaydı: Var
 • Video Kare Hızı: Var
 • Bluetooth: Var
 • USB girişi: Var
 • Genişlik: 83 mm
 • Yükseklik: 123 mm
 • Derinlik: 37 mm
 • Ağırlık: 255 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.