Instax SQ1 Fotoğraf Makinesi - Çanta - 10lu Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Hediye Seti Sayesinde Hemen Fotoğraf Çekmeye Başlayın

Instax SQ1 fotoğraf makinesi, yedek filmler ve deri taşıma çantasından oluşan set sayesinde hemen fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Dilediğiniz Fotoğrafları Saniyeler İçinde Çıkarın

Instax kare filmlerle uyumlu olan fotoğraf makinesi, dilediğiniz fotoğrafları saniyeler içinde çıkarmanızı sağlar. Bu sayede anılarınızı fiziksel bir albümde kolayca saklayabilirsiniz.

Kare Film ile Daha Geniş Fotoğraflar

Standart Instax filmlerinden farklı olarak kare şeklindeki filmleri kullanan Instax SQ1, daha kapsamlı fotoğraflar çekmek ve daha fazla ayrıntıya yer vermek isteyen kullanıcılar için ideal bir tercihtir.

Şık ve İşlevsel Tasarım Özellikleri

Şık tasarım çizgilerini ve işlevselliği bir arada sunan Instax SQ1, estetik ve kullanışlı bir fotoğraf makinesi olma özelliği taşır.


Her An Özgürce Kullanın

Küçük ve taşınabilir boyutlara sahip olan Instax SQ1’i dilediğiniz her yere kolayca götürebilir ve harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Değiştirilebilir Pil Sayesinde Kesintisiz Kullanın

CR2 lityum pil kullanan Instax fotoğraf makinesi, şarj gereksinimi duymadan pilleri değiştirerek kullanıma devam etme imkanı sunar. Bu sayede kesintisiz bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Otomatik Çekim Modları ile Kolay Kullanım

ISO değeri, beyaz dengesi ve farklı ayarları otomatik olarak gerçekleştirebilen Instax SQ1, kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilir.


Favori Anılarınızı Kolayca Fotoğraflayın

En sevdiğiniz önemli anları hızlı ve kolay bir şekilde ölümsüzleştirmenize imkan tanıyan Instax SQ1 fotoğraf makinesi, hızlı baskı özelliğiyle öne çıkar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Instax
  • Model: SQ1
  • Ürün Tipi: Polaroid Fotoğraf Makinesi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.