Instax SQ1 Fotoğraf Makinesi - Çanta - Laporta Albüm - 10lu Film - Çerçeve Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Her Doğrultuda Eşit Fotoğraf Genişliğine Sahip Olun

Kare fotoğraflar çekebileceğiniz SQ1 sayesinde Instax Minilere göre daha büyük fotoğraflar elde edebilirsiniz. Üstelik geniş fotoğraf kareleri çekmek için makineyi yatay veya dikey çevirmenize de gerek kalmaz. Kare şeklindeki baskılar yardımıyla her doğrultuda aynı fotoğraf genişliğine sahip olursunuz.

Özel Instax Çantası ile Kolay Çekim Yapın

Fotoğraf makinesiyle aynı renkteki SQ1 çantasının yardımıyla kamerayı kolayca taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir askılı çantanın özel tasarımı sayesinde kamerayı çantadan çıkarmadan kullanabilir ve kalan film sayısını takip edebilirsiniz. Koruyucu özellikteki SQ1 çantasının kapağını açarak hızlıca fotoğraf çekebilirsiniz.

Şık Laporta Albümü ile Fotoğraflarınızı Koruyun

Kamerayla uyumlu şık tasarıma sahip olan Laporta albüm yardımıyla fotoğraflarınızın ilk günkü güzelliğini koruyabilirsiniz. 80 adet kare fotoğraf alabilen Laporta albümünün mıknatıslı kapağı istemsizce açılmasını önler. Bu sayede fotoğraflarınız zarar görmeden kolayca çantanızda taşıyabilir ve arkadaş sohbetlerine neşe katabilirsiniz.

Anılarınızı için Çerçeveleyin

Setin içerisindeki dekoratif akrilik çerçevenin içerisine en özel fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Şeffaf çerçevenin arkasında yer alan mıknatısları kullanarak fotoğrafınızı buzdolabına veya farklı bir metal panoya asabilirsiniz. Her zaman hatırlamak istediğiniz anılarınızı şık bir şekilde çerçeveleyerek zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Instax ile Yıllarca Kalıcı Fotoğraflara Sahip Olun

Instax SQ1 fotoğraf makinesi ve uyumlu yazıcılarda kullanabileceğiniz standart instant film hediye setiyle birlikte gelir. 10’lu film paketi profesyonel seviyede kaliteli ve renkli anlık fotoğraflar elde etmenize yardımcı olur. Uzun süre sizinle kalabilecek şekilde tasarlanan kare Instax filmlerinin diğer çeşitlerini de satın alarak fotoğraf çekmeyi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

İdeal Aydınlatma için Otomatik Pozlamadan Faydalanın

Otomatik pozlama nesneyi ve arka planı en iyi şekilde aydınlatarak loş ışıkta ve geceleri daha güzel fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Otomatik pozlamanın yanı sıra karanlıkta çekim yaparken Instax SQ1’in flaş ışığından da faydalanabilirsiniz. Böylece gece ya da gündüz her an SQ1 ile keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

Selfie Modu ile Daha Güzel Sonuçlar Elde Edin

Merceğin yanındaki aynayı kullanarak kolayca Özçekim yapabilirsiniz. Özçekimden önce makineyi selfie moduna getirerek parlaklığın ve odak uzaklığının en ideal şekilde otomatik olarak ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Selfie modunu aktive etmek için kamerayı açtıktan sonra merceği bir defa çevirmeniz yeterlidir. Üstelik selfie modu ile 30-50 cm arasındaki yakın mesafe çekimlerini de yapabilirsiniz.

Fotoğraf Çekerken Mesafelere Takılmayın

2 metreden uzak mesafedeki objelerin fotoğraflarını çekmek için manzara modundan yararlanabilirsiniz. Manzara modu sayesinde kamerayı uzakta tutarak daha fazla objeyi tek kareye sığdırabilirsiniz. Böylece fotoğraf kalitesinden ödün vermeden manzarayı oluşturan tüm unsurları tek seferde görüntüleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kamera Boyutları: 130.7 x 118.6 x 57.5 mm
  • Kamera Ağırlık: 390 g (pil, kayış ve film hariç)
  • Fotoğraf Boyutu: 62 x 62 mm
  • Film Basma: Otomatik
  • Film Hazırlama Süresi: Yaklaşık 90 saniye (ortam sıcaklığına göre değişir)
  • Güç Kaynağı: İki adet lityum pil( CR2)
  • Otomatik Kapanma Süresi: 5 dakika
  • Diyafram: 1:12.6
  • Deklanşör: Programlanmış elektronik deklanşör 1.2 için 1/400 sn.
  • Pozlama kontrolü: Otomatik, lv 5.0-15.5 (ISO 800)

Teknik Özellikler

Işık Gücü
YOK
Vıdeo Çözünürlük
2560X1920
Üretim Yeri
Japonya
Fotoğraf Çözünürlüğü
2560X1920
Renk
TURUNCU
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
2560X1920
Optik Zoom
YOK
Ana Renk
TURUNCU
Suya Dayanıklılık
YOK
Kontrast Oranı
BELİRTİLMEMİŞ
Hdmı
YOK
Görüntü Teknolojisi
LCD
Seri - Imeı
SERİ
Hoparlör
YOK
Sub Kategori
PASAJ
Dahili Hafıza
YOK
Ürün Model Adı
INSTAX SQ1 FOTOĞRAF MAKİNESİ VE MEGA HEDİYE SETİ
Garanti Süresi
2 YIL
Gece Görüşü
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
TURUNCU
Mikrofon
YOK
Bluetooth
VAR
Marka
INSTAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok