Kodak Mini Shot C210RW Filmli Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çektiğiniz Fotoğrafları Anında Basın

Fotoğraf çektikten sonra bastırmak zor geldiği için dijital ortamda saklamaktan sıkıldınız mı? Kodak Mini Shot C210RW fotoğraf makinesi ile hem çekim yapabilir hem de anında çıktı alabilirsiniz. Fotoğraf makinesi ve yazıcı görevini tek gövdede buluşturur.

Galeriden Fotoğraf Basma Özelliği

Mobil cihazlarınızın galerisinde bulunan fotoğrafları basmak için Bluetooth ile eşleşme yakalamanız yeterlidir!

60’lardan İlham Alan Retro Tasarım

Kodak Mini Shot C210RW, retro tasarımı ile işlevsel olduğu kadar özel bir üründür. Anlık fotoğrafçılığın yaygın olduğu 60’ların izini tasarımında taşır.

4Pass Teknolojisi

Anlık, hızlı ve yüksek kaliteli fotoğraf basmak için ona güvenebilirsiniz. 4Pass teknolojisi ile kusursuz sonuçlar elde edersiniz.

Ücretsiz Uygulama Avantajı

iOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışan ücretsiz Kodak uygulaması sayesinde dilediğiniz her an baskı alabilirsiniz.

Sevdiklerinizle Olan Anları Ölümsüzleştirin

Renkli baskı veren anlık yazıcı sayesinde anılarınızı çektiğiniz anda basabilir, hayat boyu saklaması için arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Kaliteli Fotoğraf Baskı Özellikleri

İlk andan son ana kadar laminasyon işlemi ile yazdırma yapan cihaz sayesinde basılı fotoğraflar üstün kalitede olur. Parmak izi çıkmasını engelleyerek suya karşı dirençli fotoğraflar ile yıllar boyu bozulmadan saklanabilir.

Kolay Kontrol Mekanizması

1.77 inç LCD ekran ile çekmek istediğiniz görüntüyü öncesinde izleyebilir, basmalı menü kontrol tuşları ile tüm fonksiyonlara ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: Kodak Mini Shot C210RW
  • İşlev: Fotoğraf Makinesi+Yazıcı
  • Özellik: Anında Baskı
  • Dosya Formatı: JPEG, PNG
  • Görüntü: 10 MP
  • Ekran: LCD, 1.77 inç
  • Güç: 620 mAh Pil, DC 5V
  • Bağlantı: Akıllı Cihazlar, Bluetooth, Ücretsiz Uygulama (Android, iOS)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.