Kodak Mini Shot Combo 3 Retro C300 Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eşsiz Teknoloji ile Ultra HD Kalite

Hem fotoğraf hem de ev yazıcılarında kullanılan D2T2-4Pass süblimasyon baskı teknolojisine sahiptir. 16,7 milyon renk kombinasyonu ile mükemmel renklere sahip canlı fotoğraf basabilir, anılarınızı fiziksel olarak saklayabilirsiniz. 4Pass teknolojisi ile basılan fotoğrafları başka hiçbir cihaza gerek duymadan Kodak filmli fotoğraf makinesi ile anında alabilirsiniz.

Kirlenmeye Karşı Fotoğraf Koruması

Basılan fotoğrafların üst katmanı, rengi korumaya ek olarak birçok kullanışlı özelliğe de sahiptir. Fotoğrafların yüzeyindeki laminasyon, parmak izlerinin yapışmasını önlerken nem, su ve toza da dayanıklılık sağlar.

Kodak Minishot Combo 3 Fotoğraf Makinesi ile Tasarruf

Çekilen fotoğrafı önce 1,7 inç LCD ekranda görebilir ve ardından yazdırabilirsiniz. Bu, size fotoğrafın doğru olup olmadığına karar verme fırsatı verir ve hatta baskıdan önce kamera ile çeşitli ayarlar yapabilirsiniz. Bu sayede nasıl çıktığınızı bilmediğiniz fotoğrafları bastırmak zorunda kalmazsınız ve kağıtları boşa harcamamış olursunuz.

Kaliteli ve Otomatik Flaş Özelliği

Yüksek performanslı otomatik flaş, düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli çekimler sağlar. Gece gündüz fark etmeksizin görebildiğiniz her yerin fotoğrafını çekebilir ve anılar biriktirmeye her koşulda devam edebilirsiniz.

Ön Yüzündeki Ayna ile Mükemmel Selfieler

Selfie ya da grup fotoğrafı çekmek istediğinizde kendinizi kadraja göre ayarlayabilir, gruptaki arkadaşlarınızın her birinin fotoğraf karesine sığıp sığmadığından emin olabilirsiniz. Tüm bunları daha uzak bir mesafeden yapmak istiyorsanız, zamanlayıcıyı ve kameranın bir mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilirsiniz.

Fotoğrafları Yaratıcı Bir Şekilde Düzenleyin

Fotoğraf makinesinde çok sayıda yaratıcı filtre bulunur ve çeşitli çekim modları arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin eskiz, mavi ve sepya tonlarında veya modern siyah beyaz tarzda fotoğrafları yazdırabilirsiniz. Yazdırmadan önce ayarları ekranda görebilir ve hangisini en çok beğendiğinize karar verebilirsiniz.

Hem Android Hem de iOS İçin Kullanılabilir App

Resimleri düzenlemek için daha da fazla seçeneğe sahip olmak isterseniz Kodak Instant Printer mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz bu program ile aynı anda birden fazla görüntüyü kolaj olarak yazdırabilirsiniz.

Vesikalık ve Kartvizit Yapma İmkânı

Kodak App ile düzenlediğiniz fotoğrafları birer vesikalığa dönüştürebilir, fotoğraflı kartvizit basabilirsiniz. Bağlantı seçenekleri sayesinde akıllı telefonunuzda depolanan görüntülere ek olarak, Google Fotoğraflar gibi çeşitli kaynaklardan veya Facebook ve Instagram gibi çeşitli sosyal medyalardan fotoğraf yazdırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Etkin Piksel: 10 MP
  • Lens Durumu: Sabit Lens
  • Çekim Modları: Otomatik
  • Pozlama Telafisi (AEB): Otomatik
  • Ekran Boyutu: 1.77 inç
  •  Ekran Teknolojisi: LCD
  • Pil Tipi: Li-Ion (Lityum-İyon)
  • Pil Özellikleri: Şarj Edilebilir


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.