Kodak Mini Shot Combo 3 Retro C300R Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Hem Fotoğraf Makinesi Hem Yazıcı

Mini Shot fotoğraf makinesiyle eski günlerdeki gibi fotoğraflarınızı filmli olarak çekebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz fotoğrafları, yazıcı özelliğini kullanarak çıktı halinde almanız da mümkündür. 

Kodak Baskı Avantajı

Kodak baskı kalitesi ile fotoğraflarınız canlı renklerde çıkar. Farklı baskı setlerini seçerek kullanabilirsiniz. 

İşlevsel ve Kullanışlı 

Fotoğraf makinesi boyutları küçük olmasına rağmen birçok farklı işleviyle kullanışlıdır. Bluetooth ile mobil cihazlarınıza  bağlayıp yazıcı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca selfie aynası ile fotoğraf çekerken kendinizi görebildiğiniz için  en uygun pozu yakalayabilirsiniz.

Albüm Yapmanın En Kolay Hali

Mobil cihazlarınızda bulunan hem eski hem de yeni fotoğrafların çıktısını alabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel bir albüm yapmak çok kolay olur. 

Retro Görünüm Yeni Teknoloji

Retro görünüşüyle ilgi çekicidir. Son teknoloji kullanılarak geliştirilen özellikleri sayesinde hem iç mekanda hem de dış mekanda fotoğraf çekmenize imkan sunar.

Özel Uygulamasıyla Pratik

Kodak ücretsiz uygulamasını Android ve İOS uyumlu cihazınıza kurmanız birkaç dakikanızı alır. Sonrasında fotoğraflar üzerinde oynama yapıp efektlerle süsleyebilirsiniz. Özel uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızda küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

İki Farklı Modda Baskı Şansı

Fotoğraflarınızı yazdırırken seçebileceğiniz iki farklı mod bulunur. İsterseniz çerçeveli isterseniz çerçevesiz olarak tercihinizi yapabilirsiniz.

4P Baskı Teknolojisi

Mini fotoğraf makineniz baskı yaparken 4P baskı teknolojisini kullanır. Fotoğraflarınız lamine bir tabaka ile kaplanır. Bu sayede parmak izi, su ve toz gibi olumsuzluklardan etkilenmemesi sağlanır. Fotoğraflarınızı yıllarca güvenle saklayabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: İOS ve Android
  • Baskı Fonksiyonu: Var
  • Vizör: 1,77 inç
  • Bağlantı: Bluetooth
  • Baskı Metodu: 4 Geçişli Fotoğraf Baskı Teknolojisi
  • Desteklenen Dosya Türü: JPEG, PNG
  • Güç Kaynağı: Dahili Batarya

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.