Polaroid Now Instant Fotoğraf Makinesi ve 16'lı Film Hediye Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bas-Çek Özelliği ile Anında Fotoğraf Çekebilme

Polaroid Now Instant fotoğraf makinesi, bas-çek özelliği ile size anlık fotoğraflar çekme fırsatı sunar. Böylece aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla yaşadığınız her anı anında fotoğraflayıp çıkartarak anılarınızı kalıcı hale getirebilirsiniz.     

16’lı Film Hediye Seti ile Birlikte

Polaroid fotoğraf makinesi,16’lı film hediye seti ile birlikte gelir. Bu setin içerisinde iki tane 8’li film kartuşu olmak üzere toplamda 16 adet film kağıdı bulunur. Bu hediyesi sayesinde makine elinize ulaşır ulaşmaz fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Her Ortama Uyumlanan Otomatik Odaklama 2 – Lens Sistemi

Polaroid Now Instant fotoğraf makinesi, sahip olduğu otomatik odaklama 2 ‑ lens sistemi sayesinde fotoğraf çekmek istediğiniz her ortama göre lensini kendisini ayarlar. Böylece ışığın yetersiz olduğu ortamlarda dahi flaş kullanmaya gerek duymadan daha net ve keskin karelere ulaşabilirsiniz.   

İki Farklı An Bir Karede  

Polaroid Now, çift pozlama moduyla iki farklı anda çekilen fotoğrafları tek bir karede birleştirir. Siz de çift pozlama özelliğini dilediğiniz zaman kullanarak yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.  

9 Saniyede Çeken Otomatik Zamanlayıcı  

Otomatik zamanlayıcı özelliğine sahip Polaroid Now Instant fotoğraf makinesi, size muhteşem bir fotoğraf deneyimi yaşatır. Ayarlandıktan itibaren 9 saniye içerisinde çekim yapan otomatik zamanlayıcı sayesinde çektiğiniz karelerde siz de yer alabilirsiniz.

Kaliteli Flaşıyla Kusursuz Bir Performans 

Polaroid Now Instant fotoğraf makinesi, kaliteli flaşıyla ışığın az olduğu ortamlarda muhteşem bir performans sergiler. Hassas flaşıyla çok daha net ve keskin fotoğraflar çekmenize imkan tanır.

 i-Type ve 600 Film Modelleri ile Uyumlu

Polaroid Now, 600 film ve i-Type film modelleri ile kusursuz bir uyum gösterir. Ayrıca dahili 750 mAh lityum-iyon pile sahip fotoğraf makinesi performansını zirveye taşır.    

Uzun Süreli Kullanım Ömrü

Sektörün öncüsü Polaroid kalitesiyle üretilen fotoğraf makinesi, dayanıklı yapısıyla size yıllar süren bir deneyim vadeder.

Teknik Özellikler

  • Odaklama: Otomatik
  • Flaş: Otomatik
  • Film Boyutu: 107 x 88 mm
  • Pil Tipi: Şarj edilebilir dahili Lityum İyon pil
  • Yakın (makro) Çekim Özelliği: Var
  • Ağırlık: 434 gram
  • Boyutlar: 94 mm x 112,2 mm x 150,2 mm
  • Kamera Tipi: Analog
  • Instax Modeli: Polaroid Now
  • Instax Film Serisi: Polaroid i-Type Film, Polaroid Color 600 Film

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.