Polaroid Now Instant Fotoğraf Makinesi ve 8’li Film Hediye Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dilediğiniz Her Yerde Anlık Fotoğraflar

Anlık fotoğraf makinesi modellerinden biri olan Polaroid Now Instant fotoğraf makinesi, bas-çek özelliği ile tek tuşla çekim yapma fırsatı sunar. Böylece nerede olursanız olun en güzel anlarınızı unutulmaz karelere dönüştürür.    

8’li Film Hediye Seti 

Polaroid fotoğraf makinesi ile birlikte gelen hediye seti içerisinde 1 adet “Polaroid Color i-Type Film” yer alır. Polaroid Color i-Type Film, 8’li filmden oluşan 1 adet film kartuşundan oluşur. Ürün elinize geçtiği anda filmini takarak anında fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Otomatik Odaklama 2 – Lens Teknolojisi

Otomatik odaklama 2 ‑ lens teknoloji sayesinde ortama en uygun lensi seçerek muhteşem bir uyum gösterir. Bu özelliği sayesinde zorlu ışık ortamlarında flaş kullanmadan daha belirgin ve daha net fotoğraflar çekebilirsiniz.  

Çift Pozlama Özelliği Sayesinde Anılarınız Tek Karede

Çift pozlama özelliğine sahip Polaroid Now,  iki farklı anda çektiğiniz fotoğrafları tek bir karede buluşturur. Böylece bu özelliği dilediğiniz an kullanarak sanatsal fotoğraflara imza atabilirsiniz.

Otomatik Zamanlayıcı Sistemi

Otomatik zamanlayıcı özelliği sayesinde size konforlu bir kullanım vadeder. 9 saniye içerisinde çekim yapan otomatik zamanlayıcı sayesinde sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla anılarınızı fotoğraflayabilirsiniz.   

Üstün Kaliteli Flaşı Sayesinde Fotoğraflarınız Daha Net  

Polaroid Now Instant fotoğraf makinesi, kaliteli flaşıyla ışığın az olduğu ortamlarda muhteşem bir performans sergiler. Hassas flaşı sayesinde çok daha net ve keskin fotoğraflar çekmenize imkan tanır.

600 Film ve i-Type Film Modelleri ile Uyumlu

Polaroid Now, 600 film ve i-Type film  modelleri mükemmel bir uyum eşliğinde çalışır. Ayrıca fotoğraf makinesi üzerinde bulunan dahili 750 mAh lityum-iyon pili makinenin kalitesini zirveye taşır.   

Polaroid Kalitesi ile Kusursuz Deneyim

Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen fotoğraf makinesi, uzun yıllar sizinle birlikte olur. Polaroid güvencesiyle özenle tasarlanan Polaroid Now, dayanıklı yapısı ve üstün teknolojisiyle sizi mutlu eder.  

Teknik Özellikler

  • Odaklama: Otomatik
  • Flaş: Otomatik
  • Film Boyutu: 107 x 88 mm
  • Pil Tipi: Şarj edilebilir dahili Lityum İyon pil
  • Yakın (makro) Çekim Özelliği: Var
  • Ağırlık: 434 gram
  • Boyutlar: 94 mm x 112,2 mm x 150,2 mm
  • Kamera Tipi: Analog
  • Instax Modeli: Polaroid Now
  • Instax Film Serisi: Polaroid i-Type Film, Polaroid Color 600 Film

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.