Polaroid Now Instant Fotoğraf Makinesi ve Hediye Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bas-Çek Özelliğiyle Her Anınıza Ortak

Polaroid Now fotoğraf makinesi, bas-çek özelliği sayesinde her anınızda sizin yanınızda olur. İstediğiniz tüm anları tek tuşla kolayca çekerek, keyifli anların keyfini çıkarabilirsiniz.  

Hediye Seti ile Mükemmel Bir Deneyim   

Polaroid Now Instant fotoğraf makinesi ile beraber iki adet “Polaroid Color Film For I-Type” film kartuşuna da sahip olacaksınız. Bu kartuşlar sayesinde elinize ulaşır ulaşmaz hemen fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Otomatik Odaklama 2 ‑ Lens Sistemi

Otomatik odaklama 2 ‑ lens sistemi özelliğine sahip fotoğraf makinesi, bulunduğu ortama göre en uygun olan lensi kendisi belirler. Böylece az ışık bulunan karanlık ortamlarda bile flaş kullanmanıza gerek kalmadan çok daha net ve keskin fotoğraflara imza atabilirsiniz.

Çift Pozlama Modu

Polaroid Now fotoğraf makinesinin çift pozlama modu ile iki birbirinden farklı fotoğrafı tek bir karede birleştirebilirsiniz. Bu özelliğini istediğiniz zaman kullanarak daha sanatsal fotoğraflar çekebilirsiniz.

Otomatik Zamanlayıcı ile Rahat Kullanım

Polaroid Now fotoğraf makinesi, otomatik zamanlayıcı özelliği ile yaratıcı fotoğraflar çekmenize olanak tanır. Ayarlandıktan sonra 9 saniye içerisinde çekim zaman zamanlayıcıyı kullanarak kusursuz selfieler çekebilir, en güzel anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.  

Hassas ve Kaliteli Flaş

Hassas bir flaş özelliğine sahip fotoğraf makinesi, karanlık ortamlarda fotoğraf çekebilmenize fırsat tanır. Kaliteli flaşı sayesinde fotoğraf karesinde yer alan her şeyin çok daha net ve iyi görünmesini destekler.

600 Film ve i-Type Film Modelleri ile Kusursuz Uyum

Polaroid Now fotoğraf makinası 600 film ve i-Type film  modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışır. Bunun yanı sıra Polaroid Now, dahili 750 mAh lityum-iyon pili ile üstün bir performans sergiler. 

Uzun Süreli Polaroid Güvencesi

Fotoğraf sektörünün öncü firmalarından biri olan Polaroid güvencesi ile uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Yüksek kaliteli malzeme yapısıyla yıllar boyunca en güzel anlarınıza ortak olur.

Teknik Özellikler

  • Odaklama: Otomatik
  • Flaş: Otomatik
  • Film Boyutu: 107 x 88 mm
  • Pil Tipi: Şarj edilebilir dahili Lityum İyon pil
  • Yakın (makro) Çekim Özelliği: Var
  • Ağırlık: 434 gram
  • Boyutlar: 94 mm x 112,2 mm x 150,2 mm
  • Kamera Tipi: Analog
  • Instax Modeli: Polaroid Now
  • Instax Film Serisi: Polaroid i-Type Film, Polaroid Color 600 Film

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.