Kodak Pixpro AZ1000 / 20 MP 102x Zoom Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üst Düzey Performans ile Kusursuz Sonuçlar

Kodak AZ1000/102xZoom fotoğraf makinesi modeli, hem sahip olduğu teknik özellikler hem de gösterdiği yüksek performans ile dikkatleri üzerinde toplar. Fotoğraf ve video çekimini oldukça rahat ve hızlı bir şekilde yapmanıza imkan tanır. 102X optik zoom özelliği sayesinde uzaktaki kişileri ve nesneleri maksimum netlikte çekebilirsiniz.

Zarif ve Ergonomik Tasarım Anlayışı

Ürün, genel tasarım itibari ile zarif ve şıktır. Aynı zamanda ergonomik olduğu için kullanımı da kolaydır. Elinize tam oturur ve uzun süreli çekimlerinizde yorulmanıza engel olarak çekim yapmayı oldukça keyifli bir hale getirir. Hafif olması itibariyle gittiğiniz her yere yanınızda rahatlıkla götürmeniz mümkündür.

Anılarınızı Ölümsüzleştiren Teknoloji

Sevdiklerinizle geçirdiğiniz anları kusursuz bir şekilde ölümsüzleştirmenize destek olur. 4K video özelliğine sahiptir. Bu sayede yüksek çözünürlükte çekimler yapabilirsiniz. Özellikle belgesel ve kısa film çekimleri yaparken size büyük bir avantaj sağlar. Oldukça kaliteli ve profesyonel sonuçlara imza atmanıza yardımcı olur.

Uzun Ömürlü Bir Kullanım Deneyimi

Kodak’ın bu fotoğraf makinesi modeli, sunduğu avantajlar sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Makinenin üretiminde sağlam ve yüksek kaliteli malzemeler kullanıldığı için ultra dayanıklı dizaynı ile ön plana çıkar. Bu sayede kolay kolay hasar almaz ve yanınızda rahatlıkla taşımanıza imkan sunar. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

Üstün Teknik Donanım ile Maksimum Yaratıcılık

Üründe 7 FPS seri çekim ve elektronik vizör özellikleri mevcuttur. Optik zoom teknolojisi sayesinde işlerinizi hızlandırır ve vaktinizi daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. Ayarlanabilir diyoptri, çekimleri yaparken istediğiniz gibi görmenize imkan sunar. Kodak’ın sunduğu bu kolaylıklar ile siz de yaratıcılığınızı maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz.

Geliştirilmiş Renk Kontrolü Teknolojisi

Kodak’ın AZ1000 fotoğraf makinesi modeli, standart 67 mm’lik lens filtresi ile uyum sağlar. Çoğu markanın lens filtrelerini ekleyebilir ve kameranızdaki lensi koruyabilirsiniz. İstenmeyen parlamaları ve yansımaları minimum seviyeye indirgeyebilir ve renklerin daha net ve canlı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kablosuz Kontrol İmkanı

Makinenizi uzaktan kontrol etmeniz mümkündür. Üründeki kadranı Wi-Fi moduna geçirebilir ve akabinde iOS ve Android cihazlara PIXPRO uzaktan görüntüleme uygulamasını yükleyerek bağlantı sağlayabilirsiniz. Böylelikle işlerinizi uzaktan ya da perde arkasından yönetebilirsiniz.

Otomatik Odaklama ile Pratik Kullanım

Üründe otomatik odaklama özelliği yer alır. Bu sayede özellikle doğada çekim yaparken beklemenize gerek kalmadan dilediğiniz nesneye otomatik olarak odaklanır, kusursuz netliğe ve canlılığa sahip sonuçlar elde etmenize destek sağlar. Böylece çekim işleminizi çok daha pratik ve hızlı hale getirir.

Kodak Fotoğraf Makinesinin Diğer Özellikleri

 • 102X Optik Zoom
 • 20 MP CMOS
 • 4K Video Kaydı
 • JPEG ve RAW Dosya Biçimi
 • IOS ve Android Cihazlarla Kablosuz Bağlantı
 • Sensör Tipi: BSI CMOS
 • ISO Hassasiyeti: 100/3200
 • Otomatik Odak: Var
 • Manuel Odak: Var
 • Video Kaydı: Ultra HD
 • Hafıza Kartı Tipi: SD

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.