Kodak Pixpro AZ528 / 16 MP 52x Zoom Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


52X Mega Zoom ile Sahneye Yakın Olun

Görüntüyü 52 kat yakınlaştıran mega zoom lense sahiptir. 52x optik yakınlaştırma ile sahnenin en arkasında olsanız bile ön sıralardan izliyormuş gibi net ve kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. 52x zoom ile çeşitli canlıların fotoğraflarını doğal yaşam alanlarına girmeden çekebilirsiniz.

Tek Fotoğraf Karesine Çok Unsur Sığdırın

24 mm geniş açılı kamera lensi sayesinde kalabalık grupları tek karede rahatça görüntüleyebilirsiniz. Özellikle düğün, kutlama gibi çeşitli organizasyonlarda toplu görüntü alırken size büyük kolaylık sağlayacaktır. Geniş görüş alanı sunan 24 mm lens yardımıyla pek çok unsura tek fotoğraf karesinde yer verebilirsiniz.

Her Ayrıntıda Netliği Yakalayın

Işığa karşı duyarlı 16 MP CMOS sensör ile düşük ışık miktarında bile çok kaliteli görüntüler alabilirsiniz. 16 milyon piksel ve HDR sayesinde ayrıntıları daha net ve keskin şekilde çekebilirsiniz. Saniyede 6 kare yakalayabilen seri çekim modu ile sahnedeki ayrıntıları kaçırmazsınız.

360° Panorama Çekim ile Bütünü Tek Karede Fotoğraflayın

Spektrumlu 360 ° panorama modu ile çekim yaparak gördüklerinizi tam anlamıyla yansıtabilirsiniz. Bir nesneyi farklı açılardan çekerek tüm fotoğraflarını tek karede birleştirebilirsiniz. Oldukça geniş çekim açısı sağlayan panorama moduyla gözünüzle gördüklerinizi bütün olarak tek karede fotoğraflayabilirsiniz.

Tek Tuşla Video Kaydına Geçin

Kaliteli fotoğrafların yanı sıra, 1080p full HD video kaydı da yapabilirsiniz. Üstelik fotoğraf çekiminden videoya geçmek için menü seçenekleriyle uğraşmanız da gerekmez. Tek tuşla iki mod arasında hızlıca geçiş yapabilir ve özel anları tam zamanında görüntüleyebilirsiniz.

LCD Ekranla Görüntülü Planlayın

3 inç LCD ekran sayesinde video kaydını takip ederken zorlanmazsınız. Geniş LCD ekran yardımıyla fotoğraf karesinde yer alacak unsurları kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Görüntü sabitleyici OIS fonksiyonu ve diğer cihaz özelliklerini kullanarak ekranda gördüklerinizi net fotoğraflara dönüştürebilirsiniz. 

Her Zaman Online Kalın

Kameranın Wi-Fi özelliğini kullanarak akıllı cihazınıza kablosuz veri aktarımı yapabilirsiniz. iOS veya Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanabileceğiniz bu özellikle fotoğraflarınızı hızlıca paylaşabilirsiniz. Hareket halindeyken bile çekimlerinizi sosyal medyada yayınlayabilirsiniz.

Farklı Lens Filtreleri ile Yaratıcılığınızı Gösterin

Standart 52 mm lens filtreleriyle uyumludur. Pek çok markaya ait çeşitli lens filtrelerini kullanabilirsiniz. Böylece ışığı azaltabilir, renkleri iyileştirebilir, parlama ve yansımaları düşürebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Boyutlar: 121,3 X 85,8 X 97,5 mm
 • Ağırlık: 508 g
 • Lens:
  • Odak uzaklığı: 4,3 mm (Geniş) - 223,6 mm (Tele)
  • F numarası: F2.8 (Geniş) - F5.6 (Tele)
  • Lens Yapısı: 13 grup 15 eleman
  • Uyumlu Filtre Çapı: Ø52mm
 • Kutu İçeriği:
  • Kodak AZ528
  • Şarj Edilebilir Li-Ion Pil
  • AC Adaptörü
  • USB Kablosu
  • Boyun Askısı
  • Lens Kapağı
  • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
  • Garanti ve Servis Kartı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.