Wooderful Life Aşk Çeşmesi Müzik Kutusu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Wooderful Life  Ahşap Müzik Kutusu

Tamamen el yapımı olan Wooderful Life ürünleri, organik boyalar ile renklendirilmiş,  Avrupa, ABD, Kanada ve Yeni Zelanda meşeleri kullanılarak imal edilmiştir. Ürünler, en iyi ses akustiğini sağlayacak şekilde konumlandırılmış Japon Sankyo kurmalı müzik sistemi ile tamamlanmıştır. Özel mekanik sistemi 360 derece dönen hareketli figürler ile desteklenmiştir. Wooderful Life müzik kutusu, güzel anlarınızı uzun yıllar hatırlatmak için tasarlanmış en nadide hediyedir. Yıllar sonra bile çalışması için sadece kurma kolunu çevirmeniz yeterlidir. Hatıralarınız sonsuza kadar yaşasın.

Wooderful Life Ahşap Kullanımı

Wooderful Life üretimde kullandığı ahşap malzemesi için orman ve çevre politikasına dayalı sürdürülebilir ağaçlandırma sertifikasına (NHLA) sahip ahşaplar kullanılmaktadır. Dikim sonrası uzun yıllar sonunda, karbon tutma miktarı sabitleşmiş olgun ağaçlar kesilerek yerine daha yüksek oksijen salınım yapan ve daha fazla karbon tutma performansına sahip yeni ağaç fideleri yetiştirilmeye başlanır. Böylece stratejik ağaçlandırma yapılarak odun kaynaklarının devamlılığı ve sürdürülebilirliği sağlanmış olur. NHLA sertifikalı ahşaplar kullanarak siz de yeşil bir dünya yaratılmasına katkı sağlayarak atmosferdeki karbon miktarının azaltılmasına destek olabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Doğal ahşaptan üretilmiştir. Renklendirmede doğal boya kullanılmıştır. Çevirme kolu ile müzik sistemini kurup melodiyi aktive edebilirsiniz. Japon Sankyo müzik sistemi kullanılarak üretilmiştir. Hareket mekanizması için pile ve elektriğe ihtiyaç yoktur, kurma kolunu çevirmeniz yeterlidir.

Wooderful Life Hakkında

Wooderful Life, doğal ahşabın getirdiği sıcaklığın insanlar arasındaki en güzel hatıraları yeniden uyandırabilmek için 2012 yılında doğdu. Ahşaba olan aşkları ile bir araya gelen çok özel tasarımcıların ellerinden çıkan sayısız model, sizlerin en özel anlarınızın daima hatırlanması için tasarlandı. Tüm Wooderful Life ürünleri, ahşabın damarları ve doğal izleri gözetilerek kendi karakterleri ile şekillendirilir. Aldığınız her ürün, size özel izler taşımaktadır. Wooderful Life elimizdeki en değerli şey olan bugünümüzü,  aradan uzun yıllar geçerse bile yine bugünmüş gibi yaşamanız için daima yanınızda olur.

Özellikler

  • Yapı: Doğal Ahşap    
  • Ebat: 150 x 140 x 135 mm  ( Yaklaşık ) 
  • Ağırlık: 693 gr ( Yaklaşık )

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
WOODERFUL LİFE AŞK ÇEŞMESİ AHŞAP MÜZİK KUTUSU - 1033357
Ağırlık (gr)
600GR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
RENKLİ
Marka
WOODERFUL LIFE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok