Audix A152 Kulak Üstü Stüdyo Referans Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ergonomik Yastıklı Tasarım

Yastıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda rahat etmenize olanak tanır. Ayarlanabilir kafa bandı ergonomik tasarımı ile pratik biçimde kullanım avantajı sağlar.

Profesyonel Stüdyo Kaydı

Çok yönlü kullanım avantajı ile bir adım öne çıkan Audix A152, profesyonel kullanımlar için özel olarak tasarlanmıştır. Miksaj, stüdyo ses kaydı, prodüksiyon çalışması, müzik dinleme gibi işlevleri yerine getirerek farklı cihazlar ile entegre biçimde çalışır.

Belirgin Ses Nüansları

Mükemmel stereo görüntüleme sunan faz uyumlu sürücüler, müzik mikslerinin hazırlanması sırasında avantaj sağlar. Tüm ses ayrıntıları ve nüansları belirgin şekilde duyulduğu için profesyonel çalışmalara eşlik eder.

Yüksek Performanslı Frekans Yanıtı

Frekans yanıtı 8 Hz ile 28 kHz arasında değişen model, farklı aralıklarda doğrusal izleme çözümü sunar. İki adet tek taraflı çıkarılabilir TRS kablo, vidalı adaptörü sayesinde kullanıcısına konforlu bir deneyim yaşatır.

Temiz ve Net Ses Çıkışı

Net ses çıkışına sahip olan model, temiz bas tonları sayesinde sesleri doğru aralıkta duymanıza olanak tanır. Doğru ses aralığı sayesinde farklı işlemler için pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AUDİX A152 KULAK ÜSTÜ STÜDYO REFERANS KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
AUDIX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
AUDIX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok