Audix I5 Dinamik Enstrüman Kardioid Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Ses Basıncı Direnci

140 dB'i aşan SPL'leri bozulma olmadan işleyebilir ve çok çeşitli müzik aletlerini, gitar ve bas kabinlerini, vokalleri ve konuşmayı kaydetmek için kullanılabilir.

Geniş Tepki ile Net, Doğru Ses

Audix i5 dinamik mikrofon, izolasyon ve geri besleme kontrolü için bir kardioid alma modeli ile tamamlanır ve doğal, doğru ses üretimi için bir VCM diyafram ile donatılır.

Audix i5 Dinamik Enstrüman Mikrofonu

Audix i5 sahne, stüdyo ve yayın uygulamaları için ideal özellikler taşıyan bir mikrofondur. Frekans aralığı, basınç direnci, malzemesi ve ergonomikliği ile öne çıkan bu özel mikrofon, sesin pürüzsüz ve net hali ile kayıt edilmesine yardımcı olur.

Geniş Frekans Aralığı

50 Hz - 16 kHz'lik geniş bir frekans tepkisine sahip Audix mikrofon, EQ'ya güvenmek zorunda kalmadan net, doğru, doğal ses üretimi sağlar. Geniş frekans aralığı ile yüksek sesleri bozmadan kaydedebilir, patlamaları önleyen frekans ayarı ile kaliteli kayıtlar oluşturabilirsiniz.

Dayanıklı, Şık Tasarım

Hassas döküm çinko alaşımlı gövde, çelik ızgara gibi son derece kaliteli malzemelerden özenle üretilen mikrofon uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AUDİX İ5 DİNAMİK ENSTRÜMAN KARDİOİD MİKROFON
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
AUDIX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
AUDIX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok