Behringer B2031A Yüksek Çözünürlüklü Aktif 2 Yönlü Referans Stüdyo Monitörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oda Dengeleme Teknolojisi

Yüksek frekans tepkisi ile bass'ları kontrol etme avantajı sunan oda dengeleme teknolojisine sahip Behringer B2031A stüdyo monitörü, bu özelliği ile evde kullanım için optimize edilebilir niteliktedir.

Özel Tasarım LF Sürücü

Behringer tarafından tasarlanan LF sürücüler, düşük frekanslar üretmesi için tasarlanan woofer olarak öne çıkar. Aşırı yük koruması ile korunan bu sürücüler sayesinde farklı ses seviyelerinde dahi hoparlörlerin tutarlı performans göstermesi sağlanır.

Yeni Nesil Stüdyo Monitörü

İleri seviye stüdyo monitörüne ihtiyaç duyanlara alternatif çözüm sunan Behringer, yen nesil teknolojiler ile donattığı B2031A stüdyo monitörü ile birçok avantajı bir arada sunar.

Sinyal Patlamalarına Karşı Aşırı Yük Koruması

Ani sinyal patlamaları ve yüksek piklerin sürücülere zarar vermesini önlemek, için yerleşik sınırlayıcı devrelerin yer aldığı Behringer B2031A stüdyo monitörü, söz konusu dahili aşırı yük koruması sayesinde rahatsız edici sinyallerden ve aniden yükselen frekanslara karşı koruma sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER B2031A YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ AKTİF 2 YÖNLÜ REFERANS STÜDYO MONİTÖRÜ
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok