Behringer B205D Ultra Kompakt 150 Watt PA/Monitör Hoparlör Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

D Sınıfı Amplifikatör Teknolojisi

Devrim niteliğindeki D sınıfı amplifikatör teknolojisi ve dahili anahtar modlu güç kaynakları sayesinde, B205D harika bir sese sahiptir ve çok hafiftir. Bu D sınıfı amplifikatör 150 watt güç üretir ve 5,25 inç neodimyum sürücüye sahiptir.

3 Kanallı EQ ve Dahili Mikser

Yerleşik bir mikser, değiştirilebilir enstrümana hazır giriş (DI gerekmez) dahil olmak üzere 3 giriş kanalı sağlar ve ayrıca basit, ancak etkili ton kontrolü için özel bir 3-bant EQ (bas/orta/tiz) içerir.

Eurolive B205D ile Artırılabilir Sistem

D sınıfı amfi teknolojisi ve dahili SMPS sayesinde bu aktif hoparlörler olağanüstü ses verir. 150 watt gücü ile aynı anda birden fazla aktif hoparlör setini bağlamanıza izin veren kullanışlı THRU soketi bulunur.

Behringer Hoparlör Sistemi

B205D, bir mikrofon standına yerleştirilebilecek kadar küçük ve hafif olan aktif bir PA hoparlördür. Boyutuna rağmen, B205D yüksek kaliteli bir ses üretir ve kullanışlı özelliklerle donatılmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER B205D ULTRA KOMPAKT 150 WATT PA/MONİTÖR HOPARLÖR SİSTEMİ
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok