Behringer BDJ1000 Profesyonel Dj Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ses Yalıtımı Sağlayan Kapalı Form

Tam kapalı olarak tasarlandığı için dış ortam gürültülerini tamamen filtreleyen Behringer BDJ1000 kulaklık, dinlediğiniz içeriklerin dışarıdan duyulmasını da önler. Bu tasarım hem çalma kalitesinin tutarlı olmasını sağlar hem de dinlediğiniz içeriklere odaklanmanızı destekler.

DJ Kullanımına Uygun Profesyonel Kulaklık

Profesyonel DJ’ler için titizlikle tasarlanan Behringer BDJ1000 profesyonel DJ kulaklığı, müzik işleme çalışmalarında ihtiyaç duyduğunuzdan fazlasını sunar.

İleri Seviye Ses Sürücüleri ile Eşsiz Deneyim

Dinlediğiniz içerikteki her bir nüansı duyabilmenizi sağlayan 57 mm ses sürücüleri sayesinde benzersiz bir dinleme deneyimi sunan Behringer DJ kulaklığı hem müzik dinlemek hem de mix ve mastering gibi uygulamalar için idealdir.

Ultra Konfor Sunan Tasarım

Yumuşak süngerler kullanılan kulak yastıkları ve kafa bandı sayesinde oldukça rahat bir kulaklık olarak tasarlanan Behringer BDJ1000, 4 metrelik kablo uzunluğu ile özgürce hareket etme avantajı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER BDJ1000 PROFESYONEL DJ KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok