Behringer BM1 Stüdyo Kondenser Mikrofonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kondansatör Avantajları

Kondenser mikrofon kategorisinde yer alan BM1 stüdyo mikrofonu, vokal ve akustik enstrümanları yakalamak için ideal teknolojilere sahiptir. Bu sebeple kayıt stüdyolarında öncelikli olarak tercih edilen model, daha geniş ve daha düz frekans tepkisi sebebiyle pek çok dinamik mikrofona göre daha fazla ayrıntı açığa çıkarabilir.

Altın Kaplama Diyafram

BM1 stüdyo mikrofonu altın kaplamalı XLR ve geniş diyafram kapsülü sayesinde şeffaf bir ses ve 20 Hz - 20 kHz arası büyük frekans aralığı sunar.

Geniş Kullanım Alanı

Stüdyo çalışmaları için özel olarak geliştirilen Behringer BM1 kondenser mikrofonu, sahip olduğu ses teknolojileri ile eşsiz bir deneyim sunar. Yüksek ses kalitesi mikrofonun canlı performanslarda da kullanılabilmesini mümkün kılar.

Dayanıklı Dış Malzemelerle Darbelere Karşı Etkin Koruma

Behringer BM1 stüdyo kondenser mikrofonu yapımında kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde uzun bir kullanım ömrü vadeder. Ürünün dışını saran kaplama darbelere karşı koruma sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER BM1 STÜDYO KONDENSER MİKROFONU
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok