Behringer Crave 3340 VCO Analog ve Yarı Modüler Sentezleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Modern Zamanlara Klasik Analog

80’li ve 90’lı yılların progresif rock ve synth-pop parçalarının ilham verici seslerini yeniden yorumlayıp oluşturabileceğiniz Behringer Crave 3340 VCO analog ve yarı modüler sentezleyici, darbe ve testere dişli dalga çıkışları bulunan zengin bir osilatöre sahiptir.

Efsane Ses Performansı Yaratan Analog Detaylar

Klasik Propher 5* VCO tasarımıyla bu modüler sentezleyici, otantik VCO, VCS ve VCF tasarımlarına dayalı analog sinyal yollarına ve efsanevi ses performansı için tasarlanan rezonanslı Klasik Moog* 24 dB merdiven filtresine sahiptir.

Orijinal Synth Seslerin İkonik Sentezleyicisi

Özellikle 80’li ve 90’lı yılların efsanevi synth ses akımının ikonik sahne ekipmanlarından Behringer Crave 3340 VCO analog ve yarı modüler sentezleyici, neredeyse her sesi mükemmel incelikte yaratmanıza yardımcı olur. Orijinal özelliklerinin yanı sıra 32 adımlı sıralayıcı ve arpejatör gibi gelişmiş özellikleri de bulunur.

16 Sesli Poly Chain

16 adede kadar polifonik sesin sentezlenerek birleşmesini ve yeni seslerin elde edilmesini sağlayan 16 sesli Poly Chain, inanılmaz derecede gelişmiş ses efektleri yaratmanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER CRAVE 3340 VCO ANALOG VE YARI MODÜLER SENTEZLEYİCİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok