Behringer CS400 Ultimate Dynamics Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sustain, Level ve Attack Kontrolleri

Ses piklerini yumuşatarak Sustain, Level, Tone ve Attack kontrolleri ile süreklilik sağlayan Behringer CS400 efekt pedalı, tek dokunuş ile aktif edebileceğiniz Bypass modu ile sinyal bütünlüğü sağlar.

Her Notayı Aynı Seviyeye Getiren Kompresör

Performansa zarar veren kontrolsüz dinamikleri sıkıştırma yaparak kontrol altına alan kompresör sayesinde çok yüksek tonlar yumuşatılarak performans sırasında insan kulağının duyamayacağı seviyeye düşen sinyaller ise artırılır. Başka bir ifadeyle Behringer CS400 efekt pedalı kompresör özelliği ile her notanın aynı seviyede olmasını sağlar.

Performansı Geliştiren Tını Dengeleme Özelliği

Gitar üzerinde yer alan ve kütle farklılığı nedeniyle farklı sesler çıkaran tellerin aynı sesi çıkarabilmesini de sağlayan kompresör özelliği, Behringer CS400 efekt pedalını özellikle bass gitar çalanlar için vazgeçilmez hale getirir.

Kompresör ve Sustainer Özellikli Efekt Pedalı

Kompresör ve sustainer bileşenlerini bir arada sunan Behringer CS400 Ultimate Dynamics efekt pedalı, düşük sesli notaları yükseltme, yüksek notaları azaltma gitar sesini pürüzsüzleştirme ve kararlı kılma gibi pek çok düzenlemeyi pratik bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER CS400 ULTİMATE DYNAMİCS EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok