Behringer DI4000 V2 Profesyonel 4 Kanallı Aktif DI-Box

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

8 kHz High-Cut Filtre

Bas, gitar, klavye gibi enstrümanları ses mikserine ve kaydedicilere bağlamayı mümkün kılan bu DI-Box, elektro gitar uygulamaları için kullanılabilen ve kanal başına özel bir 8 kHz High-Cut filtresine sahiptir.

Yüksek Enerjili Hoparlör Çıkışına Uygun Teknoloji

3000W hoparlör çıkışına kadar doğrudan bağlantı sağlayan bu DI-Box, sahip olduğu faz ters anahtarı sayesinde faz sorunlarını anında ortadan kaldırarak müzik aletini korur. Düşük seviyede gelen sinyallerin ön amplifikasyonu için +20 dB, değiştirilebilir girişler için ise +40 dB’ye kadar giriş düzeyi sunar.

Sahnede ve Stüdyoda Profesyonel Destek

Behringer DI4000 V2 profesyonel 4 kanallı aktif DI-Box, sahne ve stüdyo ortamında kullanabileceğiniz profesyonel bir yardımcıdır. Enstrümanların amplifikatörlere ve ses mikserlerine doğrudan bağlantısını kuran bu mükemmel DI-Box, gelişmiş sinyal eşleştirme özelliğiyle ünlü Behringer kalitesini yansıtır.

Karanlık Ortamlarda Elverişli Kullanım

Ürünün arka panelinde bulunan ışıklı anahtarlar sayesinde en karanlık ortamlarda bile hızlı ve pratik bir şekilde çalışabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER DI4000 V2 PROFESYONEL 4 KANALLI AKTİF DI-BOX
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok