Behringer DR600 Dijital Stereo Reverb Efekt Pedalı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çift Ses Çıkışı Özelliği

Doğal yankıyı taklit ederek gitarın sesini tıpkı boş bir spor salonunda çalıyormuş gibi duymanızı sağlayacak olan bu Behringer DR600 dijital stereo reverb efekt pedalı, sahip olduğu çift çıkış ile daha fazla ses çıkışı da sağlar. özellikle canlı performans sırasında gitar sesinin dinleyicilere daha kolay ulaşmasını sağlayan bu özellik stüdyo kaydı sırasında da avantaj sağlar.

Kullanım Kolaylığı Sunan Kontrol Paneli

Reverb seçiminin ardından Leve, Tone ve Time ayarlarını da pratik bir şekilde yapmanızı sağlayan Behringer DR600 reverb pedalı üzerinde yer alan Bypass açma/kapama anahtarı ise sinyal optimizasyonu ve sürekliliği sağlar. Tek dokunuşla kullanabileceğiniz bu anahtarın yanı sıra pedalın çalışma durumunu gösteren LED ışık da kullanım kolaylığı sunan elementler arasındadır.

Yüksek Çözünürlüklü Eko Seçenekleri

Hall, Plate, Spring, Room, Gate ve Modulate olmak üzere 6 farklı reverb seçeneği sunan Behringer DR600 reverb pedalı, 24-bit çözünürlük vadeder.

Doğal Eko Sunan Dijital Reverb Pedalı

Behringer DR600 Dijital Stereo Reverb efekt pedalı, gitar performansınıza stüdyo kalitesinde doğal eko ekleyerek çok daha zengin tınılar elde etmenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER DR600 DİJİTAL STEREO REVERB EFEKT PEDALI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok