Behringer EQ700 7 Bantlı Grafik Ekolayzer

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Frekans Aralığı ve Frekans Düzeltme

Birçok akustik ve elektro gitar için geçerli olan 100 Hz + 6,4 kHz frekans aralığını destekleyen Behringer EQ700 ekolayzer, gitara EQ uygularken ses şekillendirmenin yanı sıra sorun yaratabilecek frekansları da tespit ederek otomatik olarak düzeltir.

Yedi Frekans Bandı ile Ses Şekillendirme

Her bir bant için 15 dB boost ve cut opsiyonları sunan Behringer EQ700 ekolayzer, 7 farklı frekans bandı ile gitar sesini şekillendirme olanağı tanırken feedback'in de ortadan kalmasını sağlar.

Ultra Yüksek Sinyal Entegrasyonu

Bypass modunda mümkün olan en yüksek sinyal entegrasyonunu tek dokunuş ile aktif etme ayrıcalığı sunan Behringer EQ700 ekolayzer, 1. sınıf elektronik anahtarları ile maksimum performans vadeder.

Pratik Kontrol Sağlayan LED Gösterge

Pil durumu takibi ve efektlerin açık veya kapalı olduğunu görebilmenizi sağlayan LED ışık ile konfor ve pratikliği bir arada sunan Behringer EQ700 ekolayzer, tecrübeli ve tecrübesiz tüm kullanıcılara hitap eder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER EQ700 7 BANTLI GRAFİK EKOLAYZER
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SARI
Orıjınal Renk
SARI
Renk
SARI
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok