Behringer GDI21 Gitar Amfi Modelleyici/Doğrudan Kayıt Preamp/DI Kutusu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeniden Yaratılmış Tasarım

‘’Orjinal V-TONE’’ modelleme teknolojisi kullanılarak üretilen gitar amfi modelleyici, üç klasik gitar amfisini üç gain mod ve üç mikrofon pozisyonlaması ile toplam 27 konfigürasyonla yeniden ortaya koymuştur.

Eşsiz Ton Ayarlama

Drive kontrol sayesinde kazanç miktarını ayarlayabileceğiniz gitar amfi modelleyici, lambalı bir amfinin çıkışındaki itme miktarını başarılı bir şekilde tekrar eder. Ayrıca son derece müzikal olan ‘’2-bant EQ’’ sayesinde daha fazla ses şekillendirme olanağı sunar.

Çok Yönlülük

Gitar amfi modelleyici, hoparlör simülasyonu ile doğrudan bypass mod ve kayıt çıkışıyla aktif bir ‘’DI Box’’ olarak kullanılabilir özelliktedir. Ayrıca ‘’Ground Lift’’ anahtarı sayesinde topraklama problemlerini yok edebilirsiniz.

Muhteşem Ses Değeri

İster kayıt için ister sahnede kullanabileceğiniz ürün, çok yönlü ve test edilmiş bir cihazdır. Klasik tonlar elde etmek isteyen müzisyenler için ideal bir seçimdir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER GDI21 GİTAR AMFİ MODELLEYİCİ/DOĞRUDAN KAYIT PREAMP/DI KUTUSU
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
LACİVERT
Orıjınal Renk
LACİVERT
Renk
LACİVERT
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok