Behringer GI100 Profesyonel Pil/Phantom Destekli DI Box

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Stüdyo Kaydı ve Canlı Performansta Maksimum Verim

Bass veya elektro gitarları ses kartına bağlarken kullanılan kabloları dengeli hale getirmek ve sinyal bütünlüğü sağlamak amacıyla tasarlanan klasik DI Box modellerine kıyasla pek çok ek avantaj sunan Behringer GI100 DI Box hem canlı performans hem de stüdyo kaydı sırasında maksimum verim vadeder.

Zorlu Sahne Performanslarına Uygun Yapı

Topraklama sorunlarını otomatik olarak devre dışı bırakan kontrol anahtarı ile öne çıkan Behringer GI100 DI Box, taşınabilir olması ile en yoğun konser ve turnelerde büyük bir kolaylık sunar. Ayrıca çelik kasası sayesinde tüm zorlu koşullara uygun yapıdadır.

Juergen Rath İmzalı Simülasyon

Dengesiz sinyalleri dengeli hale getirerek gitar sesini maksimum dinamik ile ses kartına ulaştıran Behringer GI100 DI Box, ünlü ses mühendisi Juergen Rath imzası 4x12 kranklı kabin simülasyonu sayesinde hoparlörü mikrofona almanız gerekmez.

Phantom Power Destekli Çalışma Prensibi

9V pil ile sorunsuz bir şekilde çalışan Behringer GI100 DI Box, dahil Phantom Power devreye alındığında pili otomatik olarak devre dışı bırakır. Bu tasarım sayesinde DI Box’ınızı dilediğiniz güç kaynağı ile kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER GI100 PROFESYONEL PİL/PHANTOM DESTEKLİ DI BOX
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
TURUNCU
Orıjınal Renk
TURUNCU
Renk
TURUNCU
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok