Behringer HC200 Profesyonel Dj Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mükemmel Ses Yalıtımı ile İzole Müzik Keyfi

İdeal dinleme ortamı sağlamak amacıyla yalıtımlı tasarlanan Behringer HC200, dış ortam seslerini anında keser ve sadece çalan favori parçanıza odaklanmanıza yardımcı olur.

Katlanabilen Kafa Bandı

Dönen ve ters çevrilebilen kulak kapaklarının yanı sıra katlanabilir özelliği ile kullanıcıların dikkatini çeken Behringer, kolay taşınabilmesi ile yoğun ilgi görür. Kulaklıkları her zaman doğru bir şekilde takmanızı sağlayan bu özellikler, kulaklığın her bir tekini bağımsız olarak kullanabilmenizi sağlar.

Dönebilen Kullanışlı Kulaklık Tasarımı

Behringer HC200 profesyonel DJ kulaklığı olarak dizayn edilmiştir. Dönebilen kulaklık tasarımının yanı sıra kulak kapakları ters çevrilebilir özelliktedir. Bu fonksiyon ile Behringer kulaklıkları çok yönlü olarak kullanabilir, stüdyo çalışmalarından keyifli müzik molalarınıza kadar yararlanabilirsiniz.

Dinamik Aralık Sağlayan Sürücü Performansı

57 mm’lik sürücüleri öne çıkan ve eşsiz bir ses deneyimi sunan Behringer HC200 profesyonel DJ kulaklığı hem tizlerde hem baslarda ilettiği ses yelpazesi ile oldukça etkileyicidir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER HC200 PROFESYONEL DJ KULAKLIĞI
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok